Test na cukrovku v 24+1 tt

6
7.2.20 11:10

Test na cukrovku v 24+1 tt

Ahoj, ráda bych se zeptala holek, které byly na testu těhotenské cukrovky v 24 tt? Mám jít v pondělí to budu v 24+1 tt, ale nevím, jestli to není zase moc brzy? :think: i když rozmezí je od 24 tt do 28 tt, ale přeci jen, aby test neukázal třeba falešně negativní? :nevim: Díky za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2058
7.2.20 11:19

@Evatta taky jsem měla jít ve 24+2, ale neměla jsem hlídání pro starší. Takže jdu nakonec až 25+5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6122
7.2.20 11:20

Já byla taky 24+2tt a v pohodě. Tak nikdy nemůžeš vědět jak to dopadne. Mně u prvního vyšel tenhle test krásně negativní. Teď u druhého mi vyšla druhá hodnota malinko vyšší a hned byl pozitivní, ale podle dalších odběrů jsem měla zase všechno v normě, jako bez cukrovky…tak že stačilo jen omezit sladkosti a pravidelně jíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.2.20 11:31

@boruvkay děkuji za reakci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.2.20 11:33

@HandulkaK tak ať Vám to dobře dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2058
7.2.20 11:45

@Evatta dekuju. Ale uvidím, jestli to vůbec zvládnu. Mám pořad ještě ranní - celodenní nevolnosti a zvracení :mrgreen: tak jsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.2.20 12:04

@boruvkay a to jsi byla teď s druhým miminkem v tom 24+2 tt kde ti našli trochu zvýšený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.2.20 12:13

@buruvkay. Pardon, to bylo u prvního

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6122
7.2.20 14:24

@Evatta jo to bylo teď v říjnu, v neděli jdu do porodnice a v pondělí rodím. A tu těhu cukrovku mi sice hlídala doktorka, ale kromě toho, že jsem si musela měřit doma 3× týdně cukr na lačno a pak ještě po jídle, musela jsem jíst pravidelně a omezit „trochu“ sladké, to bylo v pohodě. Někdo má těžší průběh, kolegyně měla silnou cukrovku v těhu a nesměla jíst ovoce a jídlo si musela vážit a dodržovala opravdu přísnou dietu. Držím palce. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.2.20 14:50

@boruvkay děkuji :kytka: a dodatečně gratuluji k miminku :) a hlavně hodně zdravíčka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6122
7.2.20 14:58

@Evatta dík, ještě je brzy… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu