Jsem v karanténě, i když mám test negativní?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4080
24.10.20 12:22
@vokishka píše:
Když je negativní, tak většinou teda fakt žádné potíže nemá, jsou to většinou kontakty. A pozitivní musí splnit 10 dní od testu a tři dny nemít obtíže.

To asi většinou jo, ale někdo tam jde s potížemi a je negativní protože má třeba běžnou chřipku nebo nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4080
24.10.20 12:25

Byla jsem dnes na sterech a tedy není to nic hrozného nechápu ten cirkus okolo… Tak budu čekat na výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23861
24.10.20 13:16
@Leviatan píše:
Byla jsem dnes na sterech a tedy není to nic hrozného nechápu ten cirkus okolo… Tak budu čekat na výsledky.

Zalezi na tom, koho chytís. Kamaradka byla na testech na dvou místech, jeden odběr pry des, jeste vecer mela citlivy nos. Druhe misto pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.20 18:54

Prosím mám dotaz.
Ve čtvrtek jsem začla mít rýmu, fakt silná, ucpaný nos, bolest v čele. Čich jsem nějak extra nepozorovala, ale zpětně si uvědomuji, že to bylo asi jiné. Pátek a sobota hrozná rýma, zalehlé uši, čich žádný. Dnes v neděli rýma ustoupila čich neni 100%, ale lepší se to.

Mám to zítra konzultovat s dr.? Do práce nechodím, mám pn od pondělí 26.1o. a 6.11. mám jít na kontrolu. V práci byly dva nakažení.

Horečka, kašel nebyla. Jen v sobotu jsem byla unavenější, ale tam se toho v motalo víc. Měla jsem ovulaci, to mě bolí celý člověk. :lol:

Jsem v kontaktu s rodinou, nikomu nic není.

Konzultovat to zitra s dr,?
Na test se mi nechce. Než se tam doatanu, bude to nejdřív čtvrtek. Jsou plné termíny a to už bych byla případně týden od 1. přiznaku.

Nikam nechodím já ani děti, jen manžel.

M.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama