Test na protilátky covid-19

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
19.5.20 11:38

@PapeJ přesně..taky nemáme možnost něco chytit. Syn měl ráno zvýšenou…pak mu to vylitlo na 39 až nakonec na 40st. C. Tak rychle jsem mu dala další dávku po 3h a to hned začal křečovat. Druhý den nic :nevim:. Horečku měl předtím jen u střevní virózy a u 6te nemoci. A né takhle vysokou. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5201
19.5.20 12:10

Tak jsem zpět. Odběr hotový během chviličky, za to ale z obou nosních dírek. Z krku vůbec. Jako nebolí, ale znám příjemnější věci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:29

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jak je to aktuálně s protilátkami z krve na covid? Pokud si nechám dobrovolně nabrat krev a zjistím, že jsem covid prodělala bere se to jako platné co se dalších karantén týče a na jak dlouhou dobu to je platné? Je k tomu někde k dohledání vyjádření hygieny?

• Citovat
  • Nahlásit
1996
24.11.20 13:37

Platné to není, je to jen informativní pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:47

@Adelka951 a jsou k tomu k dohledání nějaké podklady?

• Citovat
  • Nahlásit
1996
24.11.20 14:39

Jaké podklady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
24.11.20 14:40

Ale můžeš třeba kontaktovat nějakou laboratoř, ti budou vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 15:06

@Adelka951 myslela jsem nějaký postup z hygieny, jestli to nějak bere v poraz a nemá k tomu nějaké vyjádření typu „ano při takové a takové hladině protilátek není nutná karanténa po dobu xy měsíců“. Ale to by vlastně neudali to množství testů, co jsou objednané, tak to možná nikde k dohledání ani nebude :-/

• Citovat
  • Nahlásit
10060
24.11.20 15:44
@Anonymní píše:
@Adelka951 myslela jsem nějaký postup z hygieny, jestli to nějak bere v poraz a nemá k tomu nějaké vyjádření typu „ano při takové a takové hladině protilátek není nutná karanténa po dobu xy měsíců“. Ale to by vlastně neudali to množství testů, co jsou objednané, tak to možná nikde k dohledání ani nebude :-/

pokud vím, tak jediné oficiální stanovisko k nenařízení karantény po prodělání covidu, že není nařizována do 90 dní od prodělání nákazy. hladina protilátek v tom pokynu vůbec není zmiňována a (jestli jsem to dobře pochopila) i těch 90 dní bylo stanoveno podle jiného koronaviru a ne konkrétně podle SARS-CoV-2, protože data o reinfekci jsou zatím omezená. ono jedna věc je umět v krvi protilátky detekovat a druhá je vědět, jaké jejich množství dokáže člověka ochránit. protože to, že v krvi kolují protilátky, vůbec nemusí znamenat, že jich je dost na to, aby před nemocí ochránili :nevim:

https://koronavirus.mzcr.cz/…covid-19.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51966
24.11.20 15:55

Navíc hladina protilátek může někomu vydržet dlouhé měsíce a jinému tatáž do týdne klesne. Takže ne, žádné podklady a vyjádření hygieny k tomu nejsou, protože to nelze sjedotit, jedno číslo z protilátkového testu nevypovídá nic o tom, za jak dlouho se dotyčný může nebo nemůže znovu nakazit. „Chráněná“ od karantény jsi tři měsíce od pozitivního testu, ale v případě zištění protilátek netušíš, jestli by ten pozitivní test byl před dvěma týdnama nebo dvěma měsícema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74277
24.11.20 16:27
@Anonymní píše:
@Adelka951 a jsou k tomu k dohledání nějaké podklady?

Zadej do googlu a vyjedou ti laborky, co to delaji a za kolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
15.12.20 09:39

Holky nevíte náhodu jak je to nyní s těmi odběry na protilátky. Mělo by to být údajně nyní bez poplatku. Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51966
15.12.20 09:51

Normálně se platí. Pojišťovna 211 má studii, kdy ze zaplacených 600 vrátí 500 zpět, ale má to svá pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
15.12.20 10:03

@ugluk Ano to vím. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.1.21 21:11

V e-shopu můžeš objednat 2 druhy testů :

• antigenní test na covid
  • rychlotest na covid

Cena 295 Kč a 349 Kč. Oboje SKLADEM. Doprava 1 až 2 dny.

Snad pomůže :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat