Test na protilátky covid-19

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
80556
7.1.21 21:29
@Lotos95 píše:
V e-shopu můžeš objednat 2 druhy testů :
  • antigenní test na covid
  • rychlotest na covid

Cena 295 Kč a 349 Kč. Oboje SKLADEM. Doprava 1 až 2 dny.

Snad pomůže :hug:

Ti nevim, zrovna tohle ma spolehlivost plus minus pul autobusu. To je lepsi na ty protilatky z zilni krve, 430 kc a výsledek taky za 2dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 21:14

Obnova diskuse

Holka v první třídě měla koncem října nachlazení: teploty, kašel, rýma. Takže jsme byli pro jistotu na testech 2×, jeden antigen a jeden pcr a oba negativní, ok říkali jsme si, nebyl žádný pozitivní kontakt, není co řešit, jenže v okolí to řádí ve velkém a skoro celá třída šla do karantény, vyjma těch co to mají za sebou, tak jsme si říkali, že nemá cenu jí zatím brát na testy, když jí vůbec nic není, ale šli jsme na protilátky no a docela jsme koukali že to má za sebou, čísla mluví jasně. No a na jednu stranu ok, že to dala tak „hladce“ a my to s manželem nechytili, ale na druhou stranu pro nás je to k ničemu, protože každý kontakt pro ní znamená karanténu a pro mě očr. Spíš už jen že zoufalství se tady zeptám? Dá se s tím něco dělat? Nebo je mi ta informace fakt na h…

• Citovat
  • Nahlásit
36441
28.11.21 21:38
@Anonymní píše:
Holka v první třídě měla koncem října nachlazení: teploty, kašel, rýma. Takže jsme byli pro jistotu na testech 2×, jeden antigen a jeden pcr a oba negativní, ok říkali jsme si, nebyl žádný pozitivní kontakt, není co řešit, jenže v okolí to řádí ve velkém a skoro celá třída šla do karantény, vyjma těch co to mají za sebou, tak jsme si říkali, že nemá cenu jí zatím brát na testy, když jí vůbec nic není, ale šli jsme na protilátky no a docela jsme koukali že to má za sebou, čísla mluví jasně. No a na jednu stranu ok, že to dala tak „hladce“ a my to s manželem nechytili, ale na druhou stranu pro nás je to k ničemu, protože každý kontakt pro ní znamená karanténu a pro mě očr. Spíš už jen že zoufalství se tady zeptám? Dá se s tím něco dělat? Nebo je mi ta informace fakt na h…

Zatím opravdu nic, ale Válek to chce nějakým způsobem prosadit. Je to velká nespravedlnost. A myslím si, že takto dopadne i moje dcera, která měla hraniční hodnoty další test už negativní, zítra jde ještě na jeden. Na protilátky se chystáme. Plná třída covid včetně uč. Ale pozitivní je mladší dcera, která s tou starší zůstala v karanténě(moje vlastní vůle) a nikde jinde než v našem domácím prostředí se nakazit nemohla :zed: Ta mladší bude mít aspoň certifikát :pocitac:

Dcera má už 9,o karantény mi ani tak nejde, zvládne být sama. Ale aby jí netlacili očkování, až sníží tu věkovou hranici m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
28.11.21 21:39

Fakt na h… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55557
28.11.21 21:48
@Anonymní píše:
Dá se s tím něco dělat? Nebo je mi ta informace fakt na h…

Ano, ta poslední věta je bohužel správně :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 00:33
@Anonymní píše:
Holka v první třídě měla koncem října nachlazení: teploty, kašel, rýma. Takže jsme byli pro jistotu na testech 2×, jeden antigen a jeden pcr a oba negativní, ok říkali jsme si, nebyl žádný pozitivní kontakt, není co řešit, jenže v okolí to řádí ve velkém a skoro celá třída šla do karantény, vyjma těch co to mají za sebou, tak jsme si říkali, že nemá cenu jí zatím brát na testy, když jí vůbec nic není, ale šli jsme na protilátky no a docela jsme koukali že to má za sebou, čísla mluví jasně. No a na jednu stranu ok, že to dala tak „hladce“ a my to s manželem nechytili, ale na druhou stranu pro nás je to k ničemu, protože každý kontakt pro ní znamená karanténu a pro mě očr. Spíš už jen že zoufalství se tady zeptám? Dá se s tím něco dělat? Nebo je mi ta informace fakt na h…

Jsme na tom stejně, covid kdy měla nevíme (teda asi víme kdy, ale bohužel ho test nezachytil), protilátek dost a tento měsíc přesto už 2 karantény. Na palici.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat