Test na streptokoka (GBS) v těhotenství

Anonymní
26.4.20 18:36

Test na streptokoka (GBS) v těhotenství

Zajímalo by mě, jestli taky při odběru na streptokoka v těhotenství máte od dr. instrukce umýt se jen večer a ráno přijít neumyté 8o? Mě to přijde takové divné.. Ale zas bych nerada aby vyšly výsledky falešně negativní…
A ještě by mě zajímalo, v případě pozitivního výsledku, co hrozí, když nestihnu přijet do porodnice včas a nestihnou mi ty atb dát??
Díky za zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7604
26.4.20 18:40

Ne, jestli máš v pochvě streptokoka tak tam bude i když se umyjes :mrgreen: fuj, máš divnyho gynekologa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
26.4.20 18:41

Hrozí že se dítě nakazí v porodních cestách. Jinak myslím si že to stihneš, pokud nebudeš mít prekotny porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
26.4.20 19:18

Žádné takové doporučení mi doktor nedával, ani jsem o tom od nikoho neslyšela. Dítě se může při porodu nakazit, proto když se antibiotika nestihnout podle doporučení, tak pak dítě víc sledují po porodu, aby se případná infekce hned podchytila. U obou porodů jsem dostala antibiotika, ale nestihlo se to alespoň 4 hodiny před narozením a obě děti byly v pořádku, jen častěji sestry měřily teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 20:52

No mě se to taky nějak nezdá.. Ale vážně mi to doktorka tak říkala. Tak jsem na vážkách jestli ji poslechnout, nebo se normálně umýt.
A první porod jsem měla hodně rychlý, porodila jsem půl hodiny po příjezdu do porodnice.. To by se tedy nějaká antibiotika určitě nestihla, kdyby to teď bylo podobné…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat