Test negativní, ale bolest pořád

125
11.1.21 19:29

Test negativni ale bolest pořád

Ahoj holky už jednu diskuzi jsem tu měla ale chci se zeptat mám 7 dní zpoždění dnes jsem si dělala těhotenský test ale je negativní prsa mě úplně bolí hlavně strany a nateklé je mám Bradavky mám úplně citlivé mám to takhle už přes 14 dní zítra jdu k doktorovi.
Chci se zeptat můžu být i přesto těhotná ale mám nízké HcG?? Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9855
11.1.21 20:37

Týden po vynechání by už byl test pozitivní určitě, pokud máš pravidelný cyklus. Spíš rozhozené hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
11.1.21 21:19

@Sovička 00 Ahoj test by už minimálně nějaký náznak ukázal ne-li už krásne dálnice, ale vždy se doporučuje dělat testů více je možné, že je falešně negativní. Co se týče těch příznaku ty můžeš mít jen vsugerované, když jdeš zítra k dr tak se určitě dozvíš více. Dej pak vědět jak to dopadlo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
12.1.21 14:00

Dneska jsem si dělala test každý říká že je tam duch tak chci znát váš názor zda tam něco vidíte
Dnes jsem byla na gynekologii tam mi řekli že na ultrazvuku nebylo nic šla jsem na krev tak uvidím zítra co mi řeknou @Alzbeta21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
12.1.21 16:07

@Sovička 00 něco nepatrneho tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
12.1.21 16:14
@Sovička 00 píše:
Dneska jsem si dělala test každý říká že je tam duch tak chci znát váš názor zda tam něco vidíte
Dnes jsem byla na gynekologii tam mi řekli že na ultrazvuku nebylo nic šla jsem na krev tak uvidím zítra co mi řeknou @Alzbeta21

Malinký náznak vidím. Ale s radostí bych počkala. Pokud na krvi vyjde těhotenství, tak si pak zajděte klidně jako samoplátce ještě, abyste se ujistila, že hodnoty rostou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
12.1.21 16:25

@Sovička 00 Je tam druha carka, tak at sili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
12.1.21 17:17

@peclen děkuji moc snad zítra výsledky budou dobré 😊 😊 @DeeDee.518

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 22:43

Ahojte můžete mi také poradit jestli něco vidíte mám to podobně týden zpoždění nevím někdy na testu něco vidím někdy ne.. na gynde mu řekli ze mám jen zvětšenou dělohu mám týden počkat přikladam foto a @sovicka00 dejte mi vědět jsk ste dopadla zajímá mě to a díky

• Citovat
  • Nahlásit
18
13.1.21 19:24

Mám stejný problém přikládat foto myslíte ze sílí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
14.1.21 14:07

Holky já dost podobně měla biochemické těhotenství, až do opožděné menstruace jsem měla takového mikro-ducha… :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
14.1.21 14:20

@Layana ale prý sem měla později ovulaci nebylo mi řečeno kdy ale měla být 24.12. A byla později Udajne na ultrazvuku asi před 3 dny jsem měla. Ze ovulace problehla (žluté tělísko )A když ten test dělám a jeste běží tak tam tu čárku vidím hned tu druhou ale pak je k těžko k nalezení po delším zkoumání nevím co si o tom myslet :/ myslíte ze to muže zjistit na gynde? Podle ultrazvuk třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
14.1.21 15:32

Pokud trochu sílí je to dobré znamení, já je měla stále stejné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
14.1.21 17:24

@Layana to právě nedokážu říct mě přijdou taky stejne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
14.1.21 18:01

@007martina a v jakém týdnu by jsi měla asi být? Nebo kolik dní od ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat