Reklama

Test negativní, plod údajně velký dva milimetry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 20:21
Test negativni plod údajně velky dva milimetry

Dobry den mam. spozdeni 9 dni doktorka mi rekla ze tam mozna neco vidi ale je to strašně malinky z ceho nepozna jestli sem tehotna nebo ne. Vzala mi krev ale sem. nedockava je možný aby plod byl tak maly. Atest pres to jeste nevysel? Co myslite dekuju zaze odpovedi :nevim:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 25.04.18 20:25

Jakmile je něco vidět na utz, musí být HCG cca 1000, takže na testu jednoznačné //. Může to být pozůstatek zamlklého těhotenství, takže bych spíš čekala krvácení.

lachtanice86
Kelišová 5999 příspěvků 25.04.18 20:39

Na utz je neco vidět od cca 1000-1500 hcg. Tedy na testu by mělo být vidět

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 21:00

Jak píšou holky…utz vidí neco az kdyz jsou hodnoty nad 1000hcg… Vzhledem k tomu ze testy jsou citlivé od 10-20 jednotek hcg tak to těhotenství nebude

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >