Test negativní, plod údajně velký dva milimetry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 20:21
Test negativni plod údajně velky dva milimetry

Dobry den mam. spozdeni 9 dni doktorka mi rekla ze tam mozna neco vidi ale je to strašně malinky z ceho nepozna jestli sem tehotna nebo ne. Vzala mi krev ale sem. nedockava je možný aby plod byl tak maly. Atest pres to jeste nevysel? Co myslite dekuju zaze odpovedi :nevim:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 25.04.18 20:25

Jakmile je něco vidět na utz, musí být HCG cca 1000, takže na testu jednoznačné //. Může to být pozůstatek zamlklého těhotenství, takže bych spíš čekala krvácení.

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 25.04.18 20:39

Na utz je neco vidět od cca 1000-1500 hcg. Tedy na testu by mělo být vidět

novakova.t
Závislačka 3168 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 21:00

Jak píšou holky…utz vidí neco az kdyz jsou hodnoty nad 1000hcg… Vzhledem k tomu ze testy jsou citlivé od 10-20 jednotek hcg tak to těhotenství nebude

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama