Test negativní, plod údajně velký dva milimetry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 20:21
Test negativni plod údajně velky dva milimetry

Dobry den mam. spozdeni 9 dni doktorka mi rekla ze tam mozna neco vidi ale je to strašně malinky z ceho nepozna jestli sem tehotna nebo ne. Vzala mi krev ale sem. nedockava je možný aby plod byl tak maly. Atest pres to jeste nevysel? Co myslite dekuju zaze odpovedi :nevim:

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 25.04.18 20:25

Jakmile je něco vidět na utz, musí být HCG cca 1000, takže na testu jednoznačné //. Může to být pozůstatek zamlklého těhotenství, takže bych spíš čekala krvácení.

lachtanice86
Závislačka 4975 příspěvků 25.04.18 20:39

Na utz je neco vidět od cca 1000-1500 hcg. Tedy na testu by mělo být vidět

novakova.t
Závislačka 2800 příspěvků 25.04.18 21:00

Jak píšou holky…utz vidí neco az kdyz jsou hodnoty nad 1000hcg… Vzhledem k tomu ze testy jsou citlivé od 10-20 jednotek hcg tak to těhotenství nebude

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama