Test negativni, přesto zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 05.01.18 09:21
Test negativni, přesto zvracení

Vím ze už jsem otravna, ale jsem po hysteroskopii. Řekli mi ze je teď po operaci velká šance otěhotnět. Začala jsem zvracet. Což nedělám i když se mega opiji. Menstruace dorazila. Jsem zvykla na tři dny a smitec. Teď ještě šestý den spinim. Ale pořad mám žaludek na vodě a občas zvracim. Nemám teploty, ani zkažený žaludek. Virózu vylučují. Je možné ze se stane ze žena dostane m/s, testy jsou negativni přesto je těhotná? Diky a pardon za obtezovani :roll: :roll:

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 05.01.18 09:31

Ne, to možné není. Ale hlava, ta dokáže dělat neuvěřitelně věci :think:

unuděná
Kelišová 5585 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 09:31

Temer na 100%tehotna nejsi. V tehotenstvi se zvraci v dusledku vysoke hladiny hcg, kterou nemas, jinak by test byl pozitivni. Takze bud viroza nebo vsugerovane tehotenstvi. A uplne nejspis to souvisi s rozhozenim hormonu, o cemz svedci i dlouha ms.

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 05.01.18 09:36

@unuděná mate pravdu. To bude důsledek té operace.

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 05.01.18 09:41

Každopádně jdu příští týden na kontrolu. Třeba mi doktorka řekne vic

Uživatel je onlinehapolda
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 05.01.18 09:41

Je velice pravdepodobne ze vsechno co popisujes je zpusobeno tou operaci. Vydrz, telo se da dokupy a urcite se brzo zadari :kytka:

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 05.01.18 09:42

@hapolda děkuji snad ano. Ve čtvrtek jdu na kontrolu a pokud budou folikulometrii dost velké podstoupim IUI.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 05.01.18 09:43

Taky bych řekla, že to bude následek po operaci :think: Pokud by ti bylo blbě dýl, tak bych to řešila s doktorem, kde ti dělali tu hysteroskopii, jestli je vše ok.
Jinak těhotenství s normální menstruací a negativními testy, to je fakt malá pravděpodobnost.
Drž se :hug:

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 05.01.18 09:47

@Mar__tanka1983 uvidím co mi řekne moje doktorka. Ale pravděpodobně to bude po té operaci. Před ni jsem nemohla otěhotnět, teď už ano tak asi proto ta dlouhá menstruace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >