Test negativní - žádná menstruace poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 10:20
Test negativní - žádná menstruace poradíte?

Dobrý den už 5 dni mám opoždenou mentruaci testy jsou negativní. Jinak MS jsme měla vždy i po porodu pravidelnou žádné náznaky nemám nebo bolesti. Nevíte o to by mohlo jít?

Reakce:
Heivka
Závislačka 4236 příspěvků 16.07.19 10:25

Teď jsem to měla taky, u mě se jedná o anovulační cykly, pokud nemáte nějaké potíže tak bych prostě počkala než přijde. U mě je to tedy ještě provázeno silným PMS takže jsem teď týden byla hrozně protivná. Pokud by to bylo dlouho nebo jste měla potíže tak skočte na gyndu, ona to může být i cysta na vaječníku (mě takhle jedna pozdržela menstruaci o 6 týdnů).

Beruska118
Povídálka 13 příspěvků 16.07.19 10:26

Často to je stresem takže důležité je se více uklidnit a relaxovat. A hlavně na to netlačít jinak menstruaci oddálite.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 16.07.19 10:53

Také jsem to teď měla, je to psychika :?
Uklidnila jsem se, přestala na to myslet a užívala si sex než ms přijde :lol: a druhy den spineni a další den se to rozjelo úplně. Stačí na to opravdu nemyslet a byt v pohodě :) ono to přijde. Mám cyklus přesný normálně 30dnů. A najednou 3.dny opoždění. Můj gynekolog říkal, že pokud to přesáhne 10.dnu opoždění měla bych jít na injekci na vyvolání ms.
Tak si zatím uzij, ze to nemáš a ono to přijde - zaručeně :lol:

Váš příspěvek
Reklama