Test nesílí digi pozitivní

• Fotoalbum (6)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
1.5.22 11:02

Test nesílí a digi pozitivní

Ahoj, holky mám takový dotaz papírkové testy mi nesíli :(
Digi vysel pozitivní mám se objednat k dr.?
Mám 4 dny zpoždění ms, bolest prsou z boku a bradavek, nevolnost po jídle, krkani a bolest v podbrisku. Přidám foto poslední test by měl být 16dpo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2477
1.5.22 11:17

Krkání to mě pobavilo :D to je taky příznak těhotenství? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
1.5.22 11:18

@digi89 Digitální test je z jakého dne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.5.22 11:23

@np10021 na jiné skupince jsem četla že některé ženy to tak měli :)
Digitální je stejně dělaný jako ten poslední mamatest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
1.5.22 11:24

Krkání :lol:. Na nevolnost po jídle je brzo, spíš si to vsugerováváš. Moc šancí bych tomu nedávala, když koukám na ty testy. :? K doktorovi se klidně objednej, aspoň budeš v klidu. Můj dr. objednává hned ze začátku, aspoň je vidět, zda je zárodek v děloze nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
1.5.22 11:26

@digi89 V tom případě bych testovala každý druhý den (stejnou značkou TT) a pokud testy budou sílit, tak se po pár dnech objednala na gyndu. Sestřička ti dá stejně termín až kolem 6-8 týdne, jak kde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12013
1.5.22 11:40

Spíš to vypadá na biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
1.5.22 12:04

Ty fialové testy jsou na prd.
Já měla tyhle testy dělané ve stejnou chvíli a ten fialový se vybarvil až po chvíli a slabě. Druhý je Pepino. Zkusila bych jiné testy, mohla být ovulace později. 14dpo jsem měla taky slaboučke testy a až poté zesílily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
1.5.22 12:07

Moc to nesílí a na digi je pouze 1-2. Už bych čekala 2-3 po vynechání. Raději se ještě neobjednávej, počkej pár dní a test zopakuj. Taky se spíše přikláním k tomu biochemickému. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25384
1.5.22 12:10

@Daisyy1995 také jsem par dní po vynechání měla 1-2…přišlo mi to divné, po pár dnech už ukázal 3+…takže šance ještě je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19654
1.5.22 12:15

Ještě bych nikam nevolala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
1.5.22 12:47

Čárka je opravdu slabunká na 16dpo, mrzí mě to. Zesílila, to jo, ale pomalu. Dělala bych testy dál, kdyby čárka slábla a vytratila se, nejspíš by pak přišlo krvácení, znak SP a proběhnuvšího biochemického tehotenství. Pokud by čárka sílila nebo byla stejná, je to potřeba řešit. Hcg může pomalinku růst u neprosperujícího nebo mimoděložního, to druhé by nebyla vůbec legrace… Takže já bych byla na pozoru. I kdyz jsem prodělala v minulosti biochemické, chtěl mě pan gynekolog vidět, zda je děloha čistá… Držím moc pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
1.5.22 20:21

@np10021 tak to si pište, já krkala při prvním tehotenstvi jak amina. A pak jsem zjistila že jsem těhotná :D teď jsem ve 12tt a krkam furt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
1.5.22 20:55

Ahoj ja to měla takhle a mám na světě holčičku Valentinku. No uvidíš ak dalsi digi ukáže 2+3 a papirove testy budu silit tak bude miminko. Drzim palecky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.5.22 21:00

Zkusím ještě testovat a uvidím snad bude / vypadat lip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu