Test pepino - falešné čárky?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 14:44
Test pepino - falešné čárky?

Ahoj holky. Jakou máte zkušenost s testy pepino? Nedělá falesne duchy? Mám den zpoždění, bylo to v limitu. Co myslíte?

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 20.01.19 14:57

Mě nikdy falešnou neudělal, tichá gratulace :hug:

Levixka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 20.01.19 15:15

@Violla Mě falešně nikdy neukázal, spíš naopak. Když sem měla na jiném už dálnice tak Pepino byla teprve takováhle čárka :D Takže potichu gratuluji :oops: :kytka:

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 15:18
@Levixka píše:
@Violla Mě falešně nikdy neukázal, spíš naopak. Když sem měla na jiném už dálnice tak Pepino byla teprve takováhle čárka :D Takže potichu gratuluji :oops: :kytka:

No přítel už jel do lékárny pro testy od Maxe :D

Megosek
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 20.01.19 15:27

@Violla mě pepino ukázal falešného ducha. Ale tenhle tvuj je sytejsi, podle mě je to pozitivní :potlesk: tak ještě za dva dny testovat, přeji, ať sili :kytka:

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 15:32
@Megosek píše:
@Violla mě pepino ukázal falešného ducha. Ale tenhle tvuj je sytejsi, podle mě je to pozitivní :potlesk: tak ještě za dva dny testovat, přeji, ať sili :kytka:

Po zaschnuti se ještě trochu vybarvil. Tel mi na prd foti, ve skutečnosti je carka hezky růžová

Megosek
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 20.01.19 15:34

@Violla vypada to dobre :palec: tak pak ukaz za dva dny a měl by být lépe vidět :kytka:

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 15:43

Holky jsem šťastná, a na druhou stranu jsem z toho taková rozcarovana protože v březnu mám jít na konizaci čípku CIN II :oops:

Levixka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 20.01.19 16:11

@Violla Věřím, že na něm bude silnější čárka :oops: Jak říkám falesnak mi neudělal, ale podle mě má méně barviva. Držím palce a přidej pak foto ju? A držím palce! :kytka:

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 16:24
@Levixka píše:
@Violla Věřím, že na něm bude silnější čárka :oops: Jak říkám falesnak mi neudělal, ale podle mě má méně barviva. Držím palce a přidej pak foto ju? A držím palce! :kytka:

Ráno udělám další test a dám vědět :hug:

Levixka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 20.01.19 16:26

@Violla moc držím palce :kytka:

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 16:31
@Levixka píše:
@Violla moc držím palce :kytka:

Dekuju :srdce:

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 16:41

Tak Dr Max taky duch :D Ještě zkusím ráno

Violla
Kecalka 323 příspěvků 20.01.19 16:41

..

Megosek
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 20.01.19 17:03

@Violla to je moc pěkný duch, krásně viditelný. Vidím to hoooodně nadějně! :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >