Test pozitivní 28DC kdy jste měly ovulaci ?

Anonymní
29.10.20 20:24

Test pozitivní 28DC kdy jste měly ovulaci ?

Ahoj, chci se zeptat jak jste to měly vy s podobným cyklem? V den MS (28dc) jsem měla pozitivní test, ještě ne úplně dálnice ale zřetelná druhá čárka. Tento cyklus jsem si nehlidala ovulaci ani to na sobě nepoznala. Mely jste ovulaci přesně v půlce cyklu když jste měly v den MS pozitivní test? Zajímá mě to jen symbolicky, že bych si dopocitala který den se to asi povedlo :srdce: už jsme to po 2 letech snazeni chtěli vzdát a řešit kde je problém a ono se povedlo :andel: děkuji za odpovědi K.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19692
29.10.20 20:32

To ma každý jinak, pocitej tak 10-14 dni zpatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
29.10.20 20:37

Ahojky já měla 13. nebo 14. DC ovulaci a 28 DC viditelnou druhou čárku. Nicméně záleží na obrovské spoustě okolností - výdrž spermií, doby za jakou vajíčko dorazí z vaječníku do dělohy, za jak dlouho se zavrtá… Měla jsem i dle ultrazvuku stejný termín porodu jako dle výpočtu podle MS.

Příspěvek upraven 29.10.20 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
29.10.20 20:39

Tak jestli máš cyklus 28 dní a jiný cyklus víš kolikátý den byla ovulace tak to bude stejně. Délka luteální fáze, tedy od ovulace po ms je vždy stejná. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17500
29.10.20 21:09
@Gemulka píše:
Tak jestli máš cyklus 28 dní a jiný cyklus víš kolikátý den byla ovulace tak to bude stejně. Délka luteální fáze, tedy od ovulace po ms je vždy stejná. :wink:

Není stejná, nedá se to podle toho určit spolehlivě.
Zakladatelko, tvůj dotaz je nesmyslný. Musela by jsi vědět, který den byl test pozitivní poprvé, protože 28 den cyklu bude mít pozitivní test ta, která měla ovulaci deset dní před i ta, která ji měla dvacet dní předem. Navíc spermie vydrží v těle i pět dní, takže máš najednou dvacetidenní rozptyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
29.10.20 21:13

Ja s prvnim merila BT, ovulaci jsem mivala pomerne stabilne 13-14DC a teat jsem delala 28DC a carka byla. Ale jinak souhlasim, ze odpoved nenajdes…muzes to pak treba vzit podle terminu dle utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
29.10.20 21:15

Ja s prvnim merila BT, ovulaci jsem mivala pomerne stabilne 13-14DC a test jsem delala 28DC a carka byla. Ale jinak souhlasim, ze odpoved nenajdes…muzes to pak treba vzit podle terminu dle utz, ale I tak nemuzes vedet, z ktereho sexu byla spermie, pokud byl casteji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5534
29.10.20 21:27

Já jsem měla styk 11 a 14 DC a 28 den tento test. Ale ovulaci jsem taky nehlidala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 21:46

@JancaS84 děkuji za odpověď, můj test vypadal docela podobně.
@Janli poprvé jsem testovala v den MS ale asi by byl vidět duch i dříve.

• Citovat
  • Nahlásit
17500
29.10.20 22:00
@Anonymní píše:
@JancaS84 děkuji za odpověď, můj test vypadal docela podobně.
@Janli poprvé jsem testovala v den MS ale asi by byl vidět duch i dříve.

Opravdu není šance to zjistit, musela by jsi mít povědomí, kdy byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 22:02

@Janli jojo chápu, ono to v závěru je úplně jedno ;) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
196
30.10.20 06:05

@Janli tak to bych se hádala, pokud je žena zdravá a má pravidelnou MS, délka luteální fáze je vždy stejná, ale každý vaječník může mít svou délku cyklu.
Pak jsou anovulační cykly, když se třebas jedná o zpožděnou MS nebo dřívější. Já mám vždy luteální 12 dní, ať mám cyklus 28 dní nebo 30 klidně i 34dni. Mám tu smůlu, že cítím prasknutí folikulu, bolesti jdu do kolen a nemůžu si pak ani sednout..

Ale to z jakého sexu se zadařilo, to máš pravdu, se u zakladatelky zjistit nedá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17500
30.10.20 07:33

@Gemulka roky jsem bojovala s neplodností, takže mapování ovulace jsem musela dělat fakt poctivě. Ať mám ovulaci 9DC nebo 14DC nebo vůbec, vždycky jsem měla 28denní cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
2.11.20 11:59

Já měla obě těhotenství 28 denní cykly, s první synem jsem otěhotněla týden před ms tj 21dc a s druhým už 7 DC, to ti opravdu nikdo s jistotou neřekne, ale většinou se MUDr řídí 12.-15.den :nevim: s oběma jsem neměla ani týden po vynechání ms silné čárky to nic neznamená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 05:20

@Cipiseklu děkuji za odpověď, můžu se zeptat když jste otěhotněla 21DC to už jste měla test pozitivní v den MS toho 28DC? Ptám se jen, že je to docela brzy 7 dní po ovulaci :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama