Test pozitivní, a krvácení

Anonymní
29.11.19 13:38

Test pozitivní, a krvácení

Ahojte, chtěla bych se zeptat dělala jsem si těhu test vyšel dvakrát pozitivní, ale včera na wc po utření sem měla trochu krve fakt malinko, tak sem si dala vložku bylo vše dobrý ale ráno už toho krve bylo o něco víc, krev po prve byla taková naružověla, teď hnědá, břicho nic mě nebolí, doktorovy sem objednaná až ve středu nemáte stim skušenosti prosím vás? Omlouvám se za chyby dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1181
29.11.19 13:47

Nevim kdy jsi mela mit ms, ale mozna to bude biochemicke tehotenstvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4697
29.11.19 13:48
@Anonymní píše:
Ahojte, chtěla bych se zeptat dělala jsem si těhu test vyšel dvakrát pozitivní, ale včera na wc po utření sem měla trochu krve fakt malinko, tak sem si dala vložku bylo vše dobrý ale ráno už toho krve bylo o něco víc, krev po prve byla taková naružověla, teď hnědá, břicho nic mě nebolí, doktorovy sem objednaná až ve středu nemáte stim skušenosti prosím vás? Omlouvám se za chyby dekuju.

To je těžko říct krvácet se se dá i v těhotenství a nic to být nemusí ale taky může to být potrat to je těžko říct já krvácela na začátku těhotenství hodně a miminko bylo v pořádku ale to je těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1262
29.11.19 13:57

Tak on by ani ten doktor s tím takto na začátku nic neudělal. Na utz ještě nejspíš nic neuvidí. Nezbývá než čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 13:59

Měla jsem to podobně a jednalo se o spontánní potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 14:08
@Anonymní píše:
Měla jsem to podobně a jednalo se o spontánní potrat.
a měla si bolesti přy tom? :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
1181
29.11.19 14:10
@Anonymní píše:

Nemusis mit bolest, me potraty bolely az asi druhy nebo treti den krvaceni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
29.11.19 14:16
@Anonymní píše:

Já měla ms(3 dni) a už jsem byla těhotná měsíc. Testy kupované z obchodu ukázali jednu carku. Až na gynekologii mě překvapili. Vše bylo ok. Teď má moje slečna už 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 14:21
@Anonymní píše:

Až později, když se to rozjelo úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 00:49

@rena621 mě právě po prvý ukázal test dvakrát dvě čárky, dnes sem si dělala a uz tam je jen jedna :no_mouth: kežbych to měla taky tak jak píšete, a měla ste nějaký těhu příznaky?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1181
1.12.19 09:38
@Anonymní píše:
@rena621 mě právě po prvý ukázal test dvakrát dvě čárky, dnes sem si dělala a uz tam je jen jedna :no_mouth: kežbych to měla taky tak jak píšete, a měla ste nějaký těhu příznaky?? :nevim:

Jestli jsi mela dve carky, pak jsi zacala krvacet a uz je tam carka jen jedna, tak to bylo nejspis biochemicky a odeslo to s ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
2.12.19 14:37
@Anonymní píše:
@rena621 mě právě po prvý ukázal test dvakrát dvě čárky, dnes sem si dělala a uz tam je jen jedna :no_mouth: kežbych to měla taky tak jak píšete, a měla ste nějaký těhu příznaky?? :nevim:

To mi je líto. Měla jsem takovu slabost a únavu ale nemyslím že by to bylo způsobeno těhotenstvím. V 7tt začalo období zvracení a trvalo to až do porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama