Test pozitivní ale dostala jsem to

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 12:55
Test pozitivni ale dostala jsem to

Dobrý den dlouho jsme se snažily o miminko a když konečně po vynechání menstruace jsem měla na testu dvě čárky tak jsem to dnes dostala nevíte prosím někdo co to znamená? :kytka: :zed:

Reakce:
panenka87
Extra třída :D 13520 příspěvků 25.12.18 12:57

Buď se těhotenství neudrželo nebo krvácíš z jiného důvodu. To ti bohužel nikdo neřekne. Buď si za pár dní udělej ještě test, a uvidíš zda hcg roste nebo klesá. A nebo zajít k Dr.

ugluk
Hvězda diskuse 47369 příspěvků 25.12.18 13:03

Dr. teď nic nevykoumá. Buď je vše OK a bude OK i nadále. Nebo to OK bylo a teď to odchází. Počkej po skončení MS, zopakuj test a v případě pozitivity začátkem roku cinkni k dr. V příadě negativity nemusíš řešit vůbec, bylo by to pryč.

lachtanice86
Echt Kelišová 8691 příspěvků 25.12.18 13:22

Buď to odejde nebo ne. Ti nikdo neřekne. Je to buď a nebo. K dr je zbytečné chodit

Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 25.12.18 14:00

Doktor nic nevykoumá ani ti nemůže nijak pomoct. Buď to odchází, tudíž až přestaneš krvácet test bude negativní nebo krvácíš z jiného důvodu a je možné že se těhotenství udrží. Někdo krvácí v těhotenství normálně. Pokud je to neprospívající a už odchází tak to neudrží ani 10 doktorů ani všechny léky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 15:11

A nevíte jak barva krve by bylo při samovolném potratu ? :,(

nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 25.12.18 15:19

Bývá to silnější menstruační krvácení. Pokud bys začala silně krvácet jasně červenou krví, jeď okamžitě na pohotovost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 15:34

Ano silná červená menstruace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:20

No já „to dostala“ a bylo to mimodelozni… Ale neměla jsem teda typické ms bolesti.

Prosím nechat anonym.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:46

No já byla na pohotovosti pri to jsou zpožděné menstruace nebo miny potrat :,( doufám že ne po mestrauci udělám další test a uvidím :zed:

Váš příspěvek
Reklama