Test sluníčko slabá čárka, jiný test negativní.

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 21:08

Test sluníčko slabá čárka, jiný test negativní.

Chtěla bych se zeptat testovala jsem dvakrát sluníčkem a na obou slaba čárka/duch, pak jsem zkusila zda čárka sílí jiným testem jenže ani stopy druhé čárky,🤷‍♀️dělá sluníčko duchy falešné? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
307
18.10.21 21:23
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat testovala jsem dvakrát sluníčkem a na obou slaba čárka/duch, pak jsem zkusila zda čárka sílí jiným testem jenže ani stopy druhé čárky,🤷‍♀️dělá sluníčko duchy falešné? :nevim:

Ahojky tak to netuším já si dělala Mamatest, tenhle test neznám takže nedokážu říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
18.10.21 21:30

Každá značka má jiné množství barviva, pozítří ráno zkus další test a testuj vždy stejnou značkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 21:31

@Terkl ja chtěla v lékárně mamatest a dala mi nějaký dr.max ,a ten byl sněhově bílý 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 21:31

@Asiina ja testovala sluníčkem, ale někde jsem právě četla že dělají falešný duchy 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
307
18.10.21 21:33
@Anonymní píše:
@Asiina ja testovala sluníčkem, ale někde jsem právě četla že dělají falešný duchy 🤷‍♀️

Aha tak si zkus koupit za par dni jiný a uvidíš, kolik dni si vůbec po ovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
18.10.21 21:33

Slunicko falesny carky dela, bohuzel. Hlavne ten plastovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 21:35

@Terkl cca 12 dní

• Citovat
  • Nahlásit
307
18.10.21 21:48
@Anonymní píše:
@Terkl cca 12 dní

Tak ještě chvíli počkej a udělej si jiný test třeba za dva dny a uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5101
18.10.21 22:02

Jj, sluníčko, stejně jako mamatest má teď nějaký špatný období a ti falešňáci jsou taaak viditelní až to hezký není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
18.10.21 22:49

Sluníčko mi udělal falešnou rysku, Mamatest nikdy, s tím jsem byla vždy spokojená. Zkus za dva dny znovu, čárka by měla sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 06:28

@stín katedrál děkuji za odpověď, tak uvidím ja mamatest shanela v jedné lékárně neměli a v druhé me dala jen dr.max 🤷‍♀️přemýšlela jsem i tom digitálním jenže zas nechci zbytečně utrácet za negativní test😁

• Citovat
  • Nahlásit
8637
19.10.21 07:12
@Anonymní píše:
@stín katedrál děkuji za odpověď, tak uvidím ja mamatest shanela v jedné lékárně neměli a v druhé me dala jen dr.max 🤷‍♀️přemýšlela jsem i tom digitálním jenže zas nechci zbytečně utrácet za negativní test😁

Digitální ti bude k ničemu když papírové neukázaly nic, bohužel..ten je 25, nižší citlivost.. papírové jdou většinou už 10tky takže by ses úplně zbytečně zklamala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
19.10.21 08:26

Minulý cyklus mi udělaly testy Sluníčko falešné duchy, oba dva co byli v balení. Vím, že byly falešné, protože jsem pak zkoušela spousty jiných značek (asi 4 😄) a na těch nebylo nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 08:32

@Septy ja předtím dvě sluníčka duch, včera z dr max bílý a dnes sluníčko a zase slabší čárka přidám foto 🤷‍♀️ 🤣

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat