Test vyšel negativní, můžu být přesto těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 08:24
Test vyšel negativní, můžu být přesto těhotná?

Ahoj všichni, mám takový problém, už mám 5. den zpožděnou MS, včera jsem dělala test, ale vyšel negativní, no MS stále nikde. Test slibuje více než 99% spolehlivost, můžu být přesto těhotná? Pokud se krvácení nedostaví, mám v plánu udělat v úterý další test, poté případně navštívit lékaře. Ale teď jsem z toho dost rozhozená, takže potřebuji vědět jestli je tu nějaká šance? Případně může to, že jsem teď z toho ve stresu stále oddalovat MS? (Měla jsem za to, že zpoždění způsobuje spíše stres v době ovulace, ale tou dobou jsem byla v klidu, tak nevím.) Předem děkuju za rady!

Reakce:
Kecalka 333 příspěvků 19.05.19 08:33

Šance jsou malé, spíš bych s tím nepočítala. Můžeš mít hormonální nerovnováhu je plno důvodů proč se může oddálit ms

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 19.05.19 08:43

Šance pořád je, zkus za týden a uvidíš :relaxed:

lachtanice86
Echt Kelišová 8112 příspěvků 19.05.19 09:12

A jak víš kdy byla ovulace? A kolik dní je od ovulace?

Verun83
Echt Kelišová 9942 příspěvků 19.05.19 09:20

U me 5 dni vykyv je vcelku casty. Obcas se mi zpozdi ovulace a pak logicky ms.
Zalezi, kdy jsi tu ovulaci mela a zda byl v tu dobu sex…

Diana69
Kecalka 481 příspěvků 19.05.19 09:26

Hele já už byla v nějakém 4-5tydnu a test jsem měla stále negativni :D takže šance je..Ale uvidis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 09:31

Ovulaci si nehlídám a nepoznám to na sobě, takže soudím jen podle toho, že je to cca 15 DC a v tu dobu sex byl, o mimi se nesnažíme, takže jsme si dávali pozor, ale vím, že to není 100% a to riziko otěhotnění tu je. Většinou to nedostanu pravidelně přesně na den, ale vždycky v tu dobu, kdy to mám dostat to poznám, vždycky mívám křeče na vnitřní straně pravého stehna a tak vím, že to brzo dostanu, ale tentokrát nic. Dva dny předtím než jsem to měla dostat jsem měla takové špinění/slabé krvácení, myslela jsem, že jsem to dostala dřív, ale od toho dne nic, max bělavý výtok.

uf-ounek
Extra třída :D 12538 příspěvků 19.05.19 09:39

Já měla pozitivní test až 10. den vynechání. nesnažili jsme se o miminko, chtěli jsme ještě měsíc počkat (na výsledky imunologie). Jednou jsme měli nechráněný styk (těsně před očekávanou ms) a otěhotněla jsem. Vše dopadlo dobře, všude jsem jen hlásila, že je mimčo menší.

Dee10
Kecalka 287 příspěvků 19.05.19 09:46

Šance je :) stejně jak píše @Diana69 .. také jsem byla tak ve 4-5.tydnu a tt negativní. Přitom dr. mi těhotenství potvrdila z krve protože hcg už jsem měla vysoké. :) Takže držím palce :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 10:20

Koukám, že možné to i přes ten negativní test je, takže mi nezbývá než trpělivě čekat, jak to dopadne :zed:

Virgina123
Závislačka 3384 příspěvků 19.05.19 11:08

Kamarádka ma tři děti a ani u jednoho neměla pozitivní tehu test. Ale je to spíš výjimka, řekla bych.

Ernais
Stálice 62 příspěvků 20.05.19 15:06

Ja mela 5 den vynechani taky negativni, dnes 13 den vynechani objeveny dve carky, takze ocividne to mozne je :lol:

Váš příspěvek
Reklama