Test z oblečení na letišti

300
12.7.20 20:27

Test z oblečení na letišti

Krásný večer všem. Chci se zeptat, táta se právě vrátil z dovolené a říkal mi, že mu na letišti dělali jakýsi stěr z oblečení, který vložili do mašinky na vyhodnocení. Prý to nedělali každému, z dvouset lidí asi padesáti. Nevíte o co mohlo jít? Nikdo mu nic neřekl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2634
12.7.20 20:30

Dělají namátkově i dělali i před tím. Švagrová se vracela minulý rok z Bulharska a byla namátkou vybraná- test na drogy. jí teda ještě stříkali něco na tělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21212
12.7.20 20:37

Dcerám to dělali několikrát, i z tašky, nějakým papírkem projeli kolem otevreného zipu. Dělá se to normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11338
12.7.20 20:39
@Michaela2495 píše:
Krásný večer všem. Chci se zeptat, táta se právě vrátil z dovolené a říkal mi, že mu na letišti dělali jakýsi stěr z oblečení, který vložili do mašinky na vyhodnocení. Prý to nedělali každému, z dvouset lidí asi padesáti. Nevíte o co mohlo jít? Nikdo mu nic neřekl

Záleží co konkrétně testují, hledají se drobné koncentrace určitých látek. Může jít o drogy (nejčastěji), ale také třeba výbušniny nebo střelný prach (zbraně). Na hledání nelegálně převážených peněz se tohle nepoužívá, tam se používají psi (hlavně v USA).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
12.7.20 20:43

Nam to delaji skoro pokazde. Asi vypadame podezrele. Jednou nam to dokonce ohlasilo pozitivni vysledek… no mysleli jsme, ze neodletime :-/ nechapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5689
12.7.20 21:04

Test na drogy, delaji to nahodne, ale muj muz je vybran vzdy a pri kazdem letu :mrgreen:
V Americe ho dokonce soupli celeho do skenovaciho pristroje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
12.7.20 21:07

Taky mi delali nekolikrat, na drogy a vybusniny.Pred tim jsem jeste absolvovala prohlidku zenou z celniho, kterou kvuli mne privedli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
12.7.20 21:16

Taky mi to delali, kdyz jsme odletali z Manchesteru. Dokonce me vzali i do takoveho tunelu, aby me celou oskenovali. :lol:
Mesic jsme tam bydleli a kdyz jsme se vraceli, tak jsem si do cech koupila koření na kuře a mela jsem to v batohu, tak asi i kvuli tomu, jestli to nejsou drogy nebo vybusnina. :mrgreen: Musela jsem s batohu vse vyhazet, a to nebyla zadna prdel, protoze jakmile jsem to tam jednou narvala, byl problém dostat to po vyndani zase zpet. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21212
12.7.20 21:18
@ŽofkaTofka píše:
Taky mi to delali, kdyz jsme odletali z Manchesteru. Dokonce me vzali i do takoveho tunelu, aby me celou oskenovali. :lol:
Mesic jsme tam bydleli a kdyz jsme se vraceli, tak jsem si do cech koupila koření na kuře a mela jsem to v batohu, tak asi i kvuli tomu, jestli to nejsou drogy nebo vybusnina. :mrgreen: Musela jsem s batohu vse vyhazet, a to nebyla zadna prdel, protoze jakmile jsem to tam jednou narvala, byl problém dostat to po vyndani zase zpet. :mrgreen:

Dceři tak jednou chtěli kontrolovat tašku uvnitř. Když to rozepli a ty věci se vyvalily, tak do toho raději ani nesahali a jen to objeli právě na ty drogy. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4325
12.7.20 21:22
@Michaela2495 píše:
Krásný večer všem. Chci se zeptat, táta se právě vrátil z dovolené a říkal mi, že mu na letišti dělali jakýsi stěr z oblečení, který vložili do mašinky na vyhodnocení. Prý to nedělali každému, z dvouset lidí asi padesáti. Nevíte o co mohlo jít? Nikdo mu nic neřekl

manželovi tyhle stěry dělaly na drogy, prostě namátková kontrola :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
12.7.20 21:31

Je to namátková kontrola, vybírá to počítač. Není to podle vzhledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21212
12.7.20 21:32
@AnastazieB píše:

Tak asi jak kdy. Občas, když zadrží něco, tak říkají, že se choval třeba ve frontě nervozně, tak si ho vytáhli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
12.7.20 21:39
@AnastazieB píše:

Presne tak. Ten ram jim pipne co maji kontrolovat, zda osobni prohlidka, protoze si nekdo zapomnel pasek. Nebo nahodny vyber, zda je to test na drogy ( tedy ja si myslela, ze je to na vybusniny). Nikdy mi nedelali test jen tak, vzdy jim pipnul tem rentgenovy ram.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
12.7.20 22:21
@Michaela2495 píše:

Dela se to na zjistovani strelneho pracu a je to nahodne, zazila jsem I psy, myslim v Usa, scanovani duhovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
13.7.20 07:13

Nas kontroluji kazdou chvili, asi vypadame podezrele. Stery v Praze jsme zazili xkrat, ale zas nase dite proneslo v batohu nuz, omylem zapomenuty z tabora. Na ten prisli jinde pri prestupu a to byly horke chvilky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama