Testery parfémů

841
31.5.21 05:53

Testery parfémů

Ahoj,

chtěla bych se zeptat.zda nemáte zkušenosti s nákupy v Polsku, konkrétně parfémy a to testery.

Koupila jsem si na fb tester, cena byla pravdu skvělá a upřímně jsem se bala, zda bude vše v pořádku. A parfém je opravdu super a když jsem rikala kamarádce. tak prý je to z Polska, ze o tom slyšela.

Ale já to tedy slyším poprvé a vůbec nevím, kam konkrétně do Polska do obchodu popřípadě na nějaké trhy jet. Prý mají i kosmetiku atd

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3545
31.5.21 06:49

Nakupuju testery na europarfemy. Akorát teda ne parfému, ale kosmetiky lancome. Je rozdíl dat za sérum 500 nebo 1500, make up 650 vs 1000 Kč atp. Zrovna tahle kosmetika má lahvičky jako tester permanentně označené, takže nevhodné jako dárek, ale na moje použití super. Předpokládám, ze to mají z nějakých velkoskladu a někde na trhu to nečekej a pokud jo, tak se nedostanou na takovou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
31.5.21 07:04
@hospodki píše:
Nakupuju testery na europarfemy. Akorát teda ne parfému, ale kosmetiky lancome. Je rozdíl dat za sérum 500 nebo 1500, make up 650 vs 1000 Kč atp. Zrovna tahle kosmetika má lahvičky jako tester permanentně označené, takže nevhodné jako dárek, ale na moje použití super. Předpokládám, ze to mají z nějakých velkoskladu a někde na trhu to nečekej a pokud jo, tak se nedostanou na takovou cenu.

Teď jsem koukala na europarfemy…ale oproti ceně co jsem koupila já na te fb skupině je to fakt drahé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
31.5.21 07:31
@Nicol-8 píše:
Ahoj,

chtěla bych se zeptat.zda nemáte zkušenosti s nákupy v Polsku, konkrétně parfémy a to testery.

Koupila jsem si na fb tester, cena byla pravdu skvělá a upřímně jsem se bala, zda bude vše v pořádku. A parfém je opravdu super a když jsem rikala kamarádce. tak prý je to z Polska, ze o tom slyšela.

Ale já to tedy slyším poprvé a vůbec nevím, kam konkrétně do Polska do obchodu popřípadě na nějaké trhy jet. Prý mají i kosmetiku atd

Děkuji :)

tak to jsou nejaké shity..nebo jsou prošlé, ano testery nabízí europarfémy atd. těm bych i věřila, ale polským na fb. fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
31.5.21 07:44

@Nicol-8 úplně stejně to můžou být úplné padělky. Padelana kosmetika je obrovský byznys. Hlavně je to levný díky tomu, že tam používají levné shit suroviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
2.6.21 18:57
@Cenarius píše:
@Nicol-8 úplně stejně to můžou být úplné padělky. Padelana kosmetika je obrovský byznys. Hlavně je to levný díky tomu, že tam používají levné shit suroviny.

To si podle serioveho cisla overis. Neni nic jednodussiho u parfemu. Blby je to treba u samponu a kremu, ale to se da zjistit dost jedoduse tak, ze koupis jeden drahy zaruceny original a ten pak srovnas s tim co ti prijde. Na nekterych eshopech je vec levnejsi hkavne z duvodu data vyroby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat