Testovací čárka silnější - co to znamená?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 21:56
Testovací čárka silnější - co to znamená?

Ahoj děvčátka :srdce:

jsem krátce těhotná - mám 10 dnů zpoždění…Testuji skoro každý den. Včera a dnes jsem testovala také a zaujalo mě, že mám na testu testovací čárku silnější než kontrolní. Napadá mě, zda se může jednat o mimoděložní nebo dvojčata. Měla jste některá také čárku silnější a přitom bylo vše v pořádku a bylo z toho jedno dítko? Popravdě jsem docela poprděná, je to moje první těhotenství a na dvě děti jsem se tedy nepřipravovala :lol: Přikládám foto..

Děkuji za reakce

Příspěvek upraven 02.07.19 v 21:57

Reakce:
Magdalenamag
Kecalka 132 příspěvků 02.07.19 21:57

Po týdenním zpoždění jsem už měla testovací silnější než kontrolni. Je to v pořádku :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 21:59
@Magdalenamag píše:
Po týdenním zpoždění jsem už měla testovací silnější než kontrolni. Je to v pořádku :mavam:

Děkuji za reakci :srdce: a bylo z toho jedno nebo dvě? :)

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 1 inzerát 02.07.19 22:00

To je úplně normální. Pokud je těhotenství v pořádku, je skoro vždycky touhle dobou už testovací čárka silnější, než kontrolní. Na dvě děti se opravdu připravovat nemusíš. Hod se do klidu a tolik to neanalyzuj :lol: držím palce, ať jde vše tak, jak má :palec: :hug:

Magdalenamag
Kecalka 132 příspěvků 02.07.19 22:01
@Anonymní píše:
Děkuji za reakci :srdce: a bylo z toho jedno nebo dvě? :)

Naštěstí jedno :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 02.07.19 22:04

Znamená to, že je v tvém těle dostatečné množství hCG. Nevypovídá to absolutně nic o prosperitě těhotenství, počtu embryí, ani čemkoliv jiném. Je to test, ne křišťálová koule, víc ukáže ultrazvuk. A na testy už kašli, teď už to dokáže jenom slábnout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:04
@Bídžej píše:
To je úplně normální. Pokud je těhotenství v pořádku, je skoro vždycky touhle dobou už testovací čárka silnější, než kontrolní. Na dvě děti se opravdu připravovat nemusíš. Hod se do klidu a tolik to neanalyzuj :lol: držím palce, ať jde vše tak, jak má :palec: :hug:

Děkuji moc za uklidnění..Je pravda, že čím více se člověk pozoruje tím víc je to na škodu…pak to v té hlavě zbytečně šrotuje. Ještě se chci zeptat, dnes bych tedy měla být 5 + 3 - zatím nemám žádné příznaky, pouze větší a bolavá prsa..Jinak bych o těhotenství vůbec nevěděla :D Měla bych mít už nějaké příznaky? Vím, že to má každý jinak ale přeci jen v této době už holky zvrací, mají chutě..a ja nic, jen ty prsa.. :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:08
@Magdalenamag píše:
Naštěstí jedno :mrgreen:

A jaké jste měla po týdnu zpoždění příznaky? :) já mám zatím jen bolavá prsa, jinak vůbec nic :nevim: :)

Majinka7
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 02.07.19 22:08
@Anonymní píše:
Děkuji moc za uklidnění..Je pravda, že čím více se člověk pozoruje tím víc je to na škodu…pak to v té hlavě zbytečně šrotuje. Ještě se chci zeptat, dnes bych tedy měla být 5 + 3 - zatím nemám žádné příznaky, pouze větší a bolavá prsa..Jinak bych o těhotenství vůbec nevěděla :D Měla bych mít už nějaké příznaky? Vím, že to má každý jinak ale přeci jen v této době už holky zvrací, mají chutě..a ja nic, jen ty prsa.. :dance:

to vsechno muze ještě přijít nebo taky ne, kazda to ma jinak, ja u prvnich dvou tehotenstvi jen bolest prsou a ted u tretiho nevolnost od 7tt do 17tt.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 1 inzerát 02.07.19 22:22
@Anonymní píše:
Děkuji moc za uklidnění..Je pravda, že čím více se člověk pozoruje tím víc je to na škodu…pak to v té hlavě zbytečně šrotuje. Ještě se chci zeptat, dnes bych tedy měla být 5 + 3 - zatím nemám žádné příznaky, pouze větší a bolavá prsa..Jinak bych o těhotenství vůbec nevěděla :D Měla bych mít už nějaké příznaky? Vím, že to má každý jinak ale přeci jen v této době už holky zvrací, mají chutě..a ja nic, jen ty prsa.. :dance:

Buď ráda a doufej, že to tak zůstane :lol: ne, teď vážně - příznaky mít můžeš a nemusíš. Já neměla ani u jednoho ani ta prsa. U druhého až od 7tt do cca 14tt nevolnosti, jinak taky nic. U prvního jsem byla zase strašně unavená, ale až mnohem později. Prostě to nezkoumej, někdy kolem 6-8tt se objednej k lékaři a to ti řekne mnohem víc než pozorování příznaků nebo testů :palec: do 14tt se stejně může stát cokoliv a neovlivnis to :nevim:

Magdalenamag
Kecalka 132 příspěvků 03.07.19 06:41
@Anonymní píše:
A jaké jste měla po týdnu zpoždění příznaky? :) já mám zatím jen bolavá prsa, jinak vůbec nic :nevim: :)

Po týdnu žádné, první příznaky až tak v 9 tt.

Mimi-mi
Povídálka 30 příspěvků 03.07.19 06:51
Duch

Ahoj holky mam 3 dny zpoždění a dnes mi na testu vyšlo tohle :srdce: co myslite? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 22:24
@Mimi-mi píše:
Ahoj holky mam 3 dny zpoždění a dnes mi na testu vyšlo tohle :srdce: co myslite? :)

jasná pozitivita, gratuluji, ať sílí :srdce:

Váš příspěvek
Reklama