Testování až 3 týdny po styku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
16.4.22 09:40

Testování až 3 týdny po styku

Ahoj, jsem tu nová a mám nejspíš zvláštní dotaz.
26.3. a 27.3. jsem měla s přítelem několikrát (první nechráněný) styk, dnes/zítra to jsou tedy 3 týdny. Ovulaci nemám zjištěnou, pravděpodobně ale byla cca 28.3./29.3.
Jelikož je to první měsíc snahy o miminko, testovala jsem jako blázen (za to mne, prosím, neukamenujte :lol: ), vše vycházelo negativně (jak jinak), z čehož jsem nebyla zklamaná, když je to první měsíc - nepočítám s tím.
Pak se ale dostavila menstruace o několik dnů dřív (10.4.), která byla jeden den opravdu silná, potom už jen špinění, na což nejsem zvyklá, vždy ji mám aspoň tři, čtyři dny silnou, dále pak špiním, ale vždy ji mám ten týden. Obešlo se to také bez jakýchkoliv bolestí, což se mně nestává. Menstruace mi úplně skončila zhruba 14.4. (do 13.4. pak jen špinění, jinak nic), těhotenský test mi po ní vyšel negativní. Jenže dnes jsem začla opět lehce špinit, pomalu až mikroskopicky, na toaletním papíře :lol:
Setkala jste se s tím některá? Nebo tušíte, čím to může být? Na uhnizďování mi to přijde velmi pozdě - 21 dní po styku, tedy zhruba 19-20 dní po ovulaci. Případně kdy nejpozději vám test ukázal pozitivní výsledek?
Omlouvám se, pokud je dotaz pohoršující a předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27647
16.4.22 09:48

Není to tak, že jsi kvůli snaze o otěhotnění vysadila hormonální antikoncepci? Tomu by odpovídal rozházený cyklus i jiná (skutečná) menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.4.22 09:48

@unuděná Antikoncepci jsem nikdy nebrala právě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83152
16.4.22 09:49

@Jinny987 Tehotna nejsi a moc se pozorujes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.4.22 09:50

No každopádně těhotná téměř jistě nejsi, to by ten těhotenský test byl už dávno. pozitivní. Jiný sex už neproběhl od toho 27.3.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.4.22 09:58

@unuděná Zatím nebyl, přítel byl 14 dní na služební cestě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.4.22 09:59
@Jinny987 píše:
@unuděná Zatím nebyl, přítel byl 14 dní na služební cestě.

Tak v tom případě těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.4.22 10:00

@unuděná Děkuji, tušila jsem. Vrtalo mně spíš hlavou, aby v tom nebyl nějaký zdravotní problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
16.4.22 12:47

@Jinny987 test negativní, menstrace dorazila. Kde je problém? Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
16.4.22 13:45

Vidím to na psychiku. Hodně se na to soustředíš a tělo na to reaguje. Vzpomínám si na dvě situace, kdy jsem měla podezření na těhotenství ( tehdy nežádoucí) a v obou případech se dostavila “divná” menstruace. Slabší, kratší bez bolestí. No těhotná jsem ani jednou nebyla.
Každopádně přeji brzké otěhotnění!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
16.4.22 20:23

Mně se stává naprosto běžně, že mám MS, pak třeba den už nic a další den ještě špiním.

Se tělo prostě ještě dočišťuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat