Testování na Covid-19 před návštěvou kadeřnice, nebo restaurace.

Anonymní
11.4.21 08:12

Testování na Covid-19 před návštěvou kadeřnice, nebo restaurace.

Dobrý den, zajímá mě, jaký máte názor na testování před každou návštěvou kadeřnictví, pedikúry, kosmetiky, nehtařky, restaurace, a jiných zařízení. Podstoupíte testování, nebo si návštěvu těchto služeb raději odřeknete? Dle reakce mých klientek, prý když vydržely doteď, tak raději ještě počkají do té doby, až to nebude potřeba. To bych ale mohla salon rovnou zavřít. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1272
11.4.21 08:16

Ahoj pokud by to byl antigenni test tak bych ho klidně podstoupila… Jako ten kdo potřebuje kadeřníka to prostě podstoupí.. Takže já bych problém neměla.. Když něco potřebuji musím pro to něco udělat… Já potřebuji kadeřníka jak sůl a nemůžu se dočkat az bude Open😊 😊 🤩tak hodně štěstí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4012
11.4.21 08:16

Počkám. Nevadil by mi test před kadeřnictvím, ale táhnout se do testovacího centra nebudu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
11.4.21 08:19

Počkám, u nás zatím testovací místo není, nejbližší je 20 km, ta cesta by mi za to nestála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
11.4.21 08:20

V žádném případě nebudu nic takového podstupovat. Protože to musí být pouze testy jako samoplátce z akredit. pracoviště, kde dostaneš potvrzení. Nesmí to být samotesty. Takže si neumím představit, jak by to mohlo reálně fungovat. Nejdřív si zajistit místo, jít se nechat otestovat a pak na pivo. Hahaha, neznám nikoho, kdo to bude podstupovat. Buď si všichni začnou ty potvrzení falšovat, nebo se budou lidi stýkat dál jak doteď, prostě u někoho doma, venku v přírodě, však na pivo se dá jít pořád. Kadeřnice chodí ke všem domů nebo stříhají na černo v salonech. Je to samozřejmě ohubu, ale testy každé tři dny nikdo podstupovat nebude, ještě za to platit 1500,–To určitě!
Oni to mají geniálně vymyšleno, oni ví, že spousta živnostníků, co doposud nezkrachovali, tak zkrachují teď, protože teď už nedostanou žádné kompenzace, když přece můžou mít otevřeno. To, že tam nikdo chodit nebude je nezajímá. Jak říkám, geniální plán na likvidaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31776
11.4.21 08:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, zajímá mě, jaký máte názor na testování před každou návštěvou kadeřnictví, pedikúry, kosmetiky, nehtařky, restaurace, a jiných zařízení. Podstoupíte testování, nebo si návštěvu těchto služeb raději odřeknete? Dle reakce mých klientek, prý když vydržely doteď, tak raději ještě počkají do té doby, až to nebude potřeba. To bych ale mohla salon rovnou zavřít. :?

Mám na to názor, že pokud to bude pravda a nebude se moct třeba doložit, že byl člověk v tom týdnu testován v práci (protože tam bude testována spousta lidí, tak proč jít kvůli návštěvě hospody znovu), že to můžou živnostníci zavřít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
11.4.21 08:26

Šla bych na test a k nehtařce okamžitě, jak to půjde.
Ale já mám obě očkování, takže se testovat nemusím.
Akutně k mojí nehtařce potřebuji.
Nevadí mi, že budou opatření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
11.4.21 08:30

Já nepochopila, jaké testy budou potřeba. Někdo říká, že ty PCR a někdo, že zase že klidně antigenní, ale z odběrových center…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
11.4.21 08:32
@Kelsey píše: Šla bych na test a k nehtařce okamžitě, jak to půjde.
Ale já mám obě očkování, takže se testovat nemusím.
Akutně k mojí nehtařce potřebuji.
Nevadí mi, že budou opatření.

Tak to je omyl, musíš se testovat i jako očkovaná, jelikož se stále můžeš nakazit a být přenašeč. Očkování chrání pouze Tebe proti vážnému průběhu, a to ne u všech mutací, proto bude očkování nutné každý rok. Očkování nechrání ostatní lidi od nakažení od Tebe.
Takže testovat se musí všichni, myslím, že pouze ne lidi, co prodělali Covid 90dní zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 08:33

@ritterqa Hamáček zatím blábolil o PCR a ještě to vypadalo, že si je budeš hradit ze svého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
11.4.21 08:34
@LennyL1 píše:
Tak to je omyl, musíš se testovat i jako očkovaná, jelikož se stále můžeš nakazit a být přenašeč. Očkování chrání pouze Tebe proti vážnému průběhu, a to ne u všech mutací, proto bude očkování nutné každý rok. Očkování nechrání ostatní lidi od nakažení od Tebe.
Takže testovat se musí všichni, myslím, že pouze ne lidi, co prodělali Covid 90dní zpět.

Proč se teda nemusím ani v práci testovat? Od druhého týdne po druhém očkování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
11.4.21 08:35
@ritterqa píše:
Já nepochopila, jaké testy budou potřeba. Někdo říká, že ty PCR a někdo, že zase že klidně antigenní, ale z odběrových center…

Zatím se mluvilo pouze o těch PCR, protože se ví, že antigenní jsou nespolehlivé, takže to nemůžou dovolit. A hlavně, PCR jsou dražší, takže se zas někdo krásně nabalí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739

Pokud uznají test z práce nebo bude možnost se otestovat přímo před kadeřnictvím tak půjdu.
Do žádného testovacího centra nepůjdu, to si návštěvu raději odpustím :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104

To je dobré téma. Zajímalo by mě, jestli se budou muset taky testovat všichni před návštěvou Kauflandu, nebo MHD, a hlavně jestli se testují jednou týdně taky naši poslanci. A k tématu, i když kadeřnici potřebuji jako sůl, nejsem ochotna dojíždět někam na testy. Manžel se na obarvení vlasů celkem osvědčil, a do hospody nechodíme. Je mi to líto za vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
11.4.21 08:38
@Kelsey píše:
Proč se teda nemusím ani v práci testovat? Od druhého týdne po druhém očkování?

Také jsem slyšela, že se to v zaměstnáních nedodržuje, jen někde, ale je to chyba, protože můžeš být úplně v klidu bezpříznakový přenašeč. Včera psali, že se budou muset právě kvůli tomu testovat i očkovaní. Jestli to upraví, to nevím, ale byl by to nesmysl. Očkovaní jsou prostě časovaná bomba, pokud se nebudou testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat