Testování na Covid-19 před návštěvou kadeřnice, nebo restaurace.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5535
11.4.21 13:18
@Emet píše:
Tak mě napadá, kdy budou volby? Už se nemůžu dočkat.

to je pravdivé… :think:

hele, ale když ono…to stejně dopadne jako vždycky…Pražáci odjedou na chaty a nebudou „mít čas“ jít odvolit…mladí odjedou / nevím kam/ a čas na to si mnozí taky nenajdou, naopak voliči KSČM ti tam budou do poslední nohy, i kdyby jako ležák…já když jsem viděla tu rudou skvadru co se zde na vsi šourala k volbám naposledy…a mladí nikde…

do října daleko, lidi zapomenou, mávnou nad tím rukou a opět budeme mít účast ani ne 60 procent, jako obvykle…

nebo že by ne?? hele…nevím… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33515
11.4.21 13:24
@Monchichik píše:
@kavenka tohle říká Havlíček :
Vláda také plánuje, že příští týden odhalí postupné otevírání drobných služeb a kadeřnictví. Podmínkou pro vstup by měl být přinesený antigenní nebo PCR test či provedení testu přímo na místě. „

Tak kadeřník za 1 000 a víc + PCR ( údajně levnější - ať nežeru - za 800 Kč ). Na to lidi opravdu nebudou mít. A jednorázové testy jsou nespolehlivé. Navíc obojí vykazují výsledek platný jen ten den, kdy se dělají. Druhý den to mohu chytit a třetí to předat kadeřnici, pedikérce a v kavárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76295
11.4.21 13:26
@Monchichik píše:
@j.a.n.i1 nastal, ale úplně proti logice toho, co říkají…

Ja bych nerekla, ze to oproti logice toho, co rikaji. Dost odborniku rika, ze to funguje i proti nakaze, resp. ze telo zareaguje natolik rychle, ze pravdepodobnost nakažení nekoho dalsihoje dost mala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33515
11.4.21 13:35

Tak pokud se očkovaní již nemusí podrobovat antigennímu testování, pak vyvozuji, že již přenašeči nejsou a neměli by být nijak omezováni ve vstupu kamkoli a v podstatě ani nemuseli nosit ochranu úst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76295
11.4.21 13:55
@Borrealis píše:
to je pravdivé… :think:

hele, ale když ono…to stejně dopadne jako vždycky…Pražáci odjedou na chaty a nebudou „mít čas“ jít odvolit…mladí odjedou / nevím kam/ a čas na to si mnozí taky nenajdou, naopak voliči KSČM ti tam budou do poslední nohy, i kdyby jako ležák…já když jsem viděla tu rudou skvadru co se zde na vsi šourala k volbám naposledy…a mladí nikde…

do října daleko, lidi zapomenou, mávnou nad tím rukou a opět budeme mít účast ani ne 60 procent, jako obvykle…

nebo že by ne?? hele…nevím… :think:

No, hloupou poznámku o Pražácích sis mohla odpustit, zrovna tam bývá nejvyšší volební účast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 14:02

@K2 8611 Skoro snacha je vyučená kadeřnice…heč :mrgreen:…takže já jsem v pohodě ;)…nikde se prokazovat nebudu…už mám těch nablblých nařízení dost…nově zkouší omezit počet osob, ačkoliv to prostě s pandemickým názorem nejde…a ministr řekne, že to ví, ale ať to dají k soudu…no tak to sorry…už je mi to fakt jedno…vir tady zůstane navždy, takže zájemci nechť se očkují…ostatní ať nechají být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 14:04

@Borrealis já vím, že nemusí…psala jsem to taky…ale obávám se, že se ještě nějakých zhovadilostí dočkáme…to každopádně…je třeba třást oslíkem, dokud z něj něco padá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 14:05

@Burj Chalifa no vždyť říkám, že to nastavili tak, že jsou hodní a otevřou, ale v podstatě tam nikdo nepůjde…a za to oni už nemůžou, oni to otevřeli… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 14:06

@j.a.n.i1 no dost odborníků říká jedno a dost odborníků říká něco jiného…tak jak si potom máš v tom bordelu vybrat? když se neshodnou ani odborníci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76295
11.4.21 14:07
@Monchichik píše:
@Burj Chalifa no vždyť říkám, že to nastavili tak, že jsou hodní a otevřou, ale v podstatě tam nikdo nepůjde…a za to oni už nemůžou, oni to otevřeli… :mrgreen:

No, zatím nic nenastavili, takže :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76295
11.4.21 14:08
@Monchichik píše:
@j.a.n.i1 no dost odborníků říká jedno a dost odborníků říká něco jiného…tak jak si potom máš v tom bordelu vybrat? když se neshodnou ani odborníci?

To ale není bordel, to je zcela normální proces, když se setkáš s něčím nový a neprozkoumaným. A to, že nejsi schopna to pochopit, není náš problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 14:09

@Burj Chalifa No vidíš…a druhé stanovisko je, že očkování zabraňuje jen těžkému průběhu, jinak to pořád můžeš chytit a pořád to můžeš roznášet…proto říkám, že to, že očkovaní se nemusejí testovat, je proti logice toho, co hlásají…pokud by to fakt chránilo před chycením i roznosem, bylo by to super…ale asi to tak není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18425
11.4.21 14:11

@j.a.n.i1 no stejně sami pořád nic neví…viděla jsem dneska kousek čehosi s Tománkovou na Primě a z Havlíčka by mě ranila mrtvice…nic neví, nemají plán, prostě asi jak se zase vyspí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33515
11.4.21 14:13
@j.a.n.i1 píše:
No, zatím nic nenastavili, takže :think:

Havlíček se někde zmínil, že už plánují ja určitých podmínek i otevřít služby vč. kadeřnictví. Ovšem zda Ti umělci nahoře budou trvat na tom, co dnes, tak si umím představit, že to stejně nebude dodržované - pro průměrnou důchodkyni či lidi na minimálce je samotestování zkrátka pálka. A nejen pro ně. Prostě bude se na to stejně kašlat a služby pojedou i bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76295
11.4.21 14:15

@Burj Chalifa Jojo, já vím, že zmínil, ale při tom, kolikrát se vše změní, tak odmítám dělat si těžkou hlavu něčím, co se zatím jen plánuje. Aktuálně reflektuji pouze testy a nástup do škol, zbytek je prozatím bezpředmětné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat