Testování na koronu ve školkách

17.4.21 19:55

Testování na koronu ve školkách

Ahojky, jsem tady nová:))) A chtěla bych se zeptat maminek, co mají děti ve školkách, jestli tam taky probíhá takové to testování na koronu? Jestli to vaše děti zvládají? Náš malej půjde do školky v září, a už se dopředu bojím že ho to taky nemine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3385
17.4.21 20:02

To řešíš opravdu hodně předčasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
17.4.21 20:06

Testuje se pondělí a čtvrtek, ale děláme to my jako rodiče, tak to děti v pohodě zvládají. :nevim: Maximálně se někdo směje, že ho to lechta. Určitě to stojí za možnost být v kolektivu 🙂 Ale nestraš. Doufam, že od září to bude lepší. Holka mi nastupuje do školy. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 20:07

@marushka1987 Ano, testujeme se 2× tydne, ale plivacimi testy. Trenujte plivani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28638
17.4.21 20:13

Nikdo nevi, ci bude za týden, natož v září.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9117
17.4.21 20:13

Bůhví co bude v září :mrgreen: ale náš tříletý a pětiletý to zvládají v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 20:16

No díky moc…já vím že o tom přemýšlím hodně dopředu, ale jsem z toho celá nesvá, náš malej na sebe nenechá moc šáhnout, tak snad už to v září celé bude dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
17.4.21 20:21

No tak jednak vláda ani imunologové neví, co bude příští týden a druhak, buď teda chceš/potřebuješ dítě dát do kolektivu, tak tu vteřinu se štětičkou v nose přežije a nebo je to tak nepřekonatelná překážka, že s ním budeš doma. :nevim: Ale řešit tohle půl roku dopředu opravdu smysl nemá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20553
17.4.21 20:21
@marushka1987 píše:
No díky moc…já vím že o tom přemýšlím hodně dopředu, ale jsem z toho celá nesvá, náš malej na sebe nenechá moc šáhnout, tak snad už to v září celé bude dobré.

Sahat na něj budeš ty tak to snad zvládá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
17.4.21 20:32

Kdoví co bude v září.. Jinak moje dítě to zvládá bez problémů, testujeme my rodiče, zastouram jí na kraji nosu, rozhodně ne tak aby ji to bolelo. Děti z toho žádné stresy nemají, to spíš někteří rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
17.4.21 20:51
@Myšák24 píše:
Testuje se pondělí a čtvrtek, ale děláme to my jako rodiče, tak to děti v pohodě zvládají. :nevim: Maximálně se někdo směje, že ho to lechta. Určitě to stojí za možnost být v kolektivu 🙂 Ale nestraš. Doufam, že od září to bude lepší. Holka mi nastupuje do školy. 8o

Doufej, taky jsem před rokem doufala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
17.4.21 20:55

Není to problém, ty testy jsou jemné. Pokud není hysterický rodič a nedělá kolem toho tanečky, berou to děti zcela v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
17.4.21 21:11

Dcera 5 let, testy z nosu a zvládá v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
18.4.21 07:58

Naše děti jsou hysterické do té míry, nakolik sme hysterické my. Takže pokud budeš v klidu ty, tak bude aj tvůj syn. Bohužel co bude v září ti nikdo nepoví, nevíme ani co bude zítra 🙄 Jinak mám dceru prvňačku, na její zápis a první třídu sem se hodně těšila. No a vypadá to tak, jak to vypadá 🤷🏻‍♀️ Syn se narodil loni v červnu, takže o nějakém užívání mateřství a miminka naplno taky nemůže být řeč. Neplaš, holt když budou testy, tak buď budeš testovat nebo ho necháš doma, když ti to tak vadí. Vem si, že takhle to mají tisíce, desetitisíce dětí a rodičů 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4048
18.4.21 10:35
@monique1112 píše:
@marushka1987 Ano, testujeme se 2× tydne, ale plivacimi testy. Trenujte plivani.

já si jako doktorka testuju dceru doma. Poprvé jsem testovala z nosu a po druhé jsme zkoušely plivací. Jako 15 minut trvalo než něco naplivala. Zjistila jsem že moje skoro šestileté dítě neumí plivat. Takže dnes jí zase vytřu z nosu, je to rychlejší. Takže rada trénovat plivání je fakt na místě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat