Testování ovulace pozitivní nebo ne?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.3.22 22:07

Testování ovulace pozitivní nebo ne?

Ahoj zkoušela jsem testy na ovulaci které mi ukázaly slabou druhou čárku, předpokládám, že se tyto testy berou jako negativní.
Chci se zeptat: máte někdo zkušenost s ovulačním testem OVULAR? U recenzí si ho někdo chválí a někdo píše, že obsahuje málo barviva :nevim:
Dělala jsem si ho ráno a večer, rozdíl tam asi i vidím jen…spodní test dělaný večer už se může brát jako pozitivní a nebo ta čárka musí ještě zesílit? Děkuji za odpověď. L.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2175
31.3.22 22:26

Oba negativní, ale vypadá to, že ovulace se blíží. Zítra nebo v sobotu by mohl být testík pozitivní.
Jen zopakuji návod, kdyby náhodou.
Pozitivní test je, když je čárka stejně silná, nebo silnější a od pozitivního testu ovulace nastává za 24-48 hodin :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
31.3.22 23:04

Já používala značku od Dr.Maxe přímo v balení je 7 ks myslím. Řekla bych tež oba negativní, ale určitě se blíží. Já si dělala taky kazdy den jeden. Poté mi jedno ráno vyšel pozitivní první čárka musí byt silna stejně jak druha nebo i silnější. Přikládam foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.22 07:22

Dobry den, lze pokladat jako pozitivni?

• Citovat
  • Nahlásit
6.4.22 13:37

ovulace

Ahojky holky, podle mobilu bych mela mit dneska ovulaci, delala jsem si ovulacni test a vysel mi takto chci se zeptat jestli je pozitivni, a kdy se tak snazit, mazlenicko bylo vcera :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat