Testování před návratem do ČR ze zahraničí

49
18.6.21 18:16

Testování před návratem do ČR ze zahraničí

Ahoj, zajímalo by mě, jak je to s testováním dětí na Covid před návratem do ČR. Jedná se holčičku, která trpí vývojovou disfázii a našla jsem si na stránkých MZCR, ze děti s podobnými poruchami se nemusí testovat, pokud mají dokument potvrzený lékařem v AJ. Nesetkal jste se s tím někdo, nemáte popř vzor takového dokumentu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4209
18.6.21 19:05
@Agness30 píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jak je to s testováním dětí na Covid před návratem do ČR. Jedná se holčičku, která trpí vývojovou disfázii a našla jsem si na stránkých MZCR, ze děti s podobnými poruchami se nemusí testovat, pokud mají dokument potvrzený lékařem v AJ. Nesetkal jste se s tím někdo, nemáte popř vzor takového dokumentu? Děkuji

A děti s dysfáziemi nemohou onemocnět a nejsou tudíž přenašeči? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15129
18.6.21 19:12

Já mám syna s vývojovou dysfazií a ani mě nenapadlo, že by se při cestování na dovolenou netestoval. Zvládá to s přehledem ve škole, zvládne i odběry kvůli cestě. Tuhle diagnózu má když to přeženu každé druhé dítě. To je to u vás tak závažné, že nezvládne výtěr z nosu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10932
18.6.21 20:21

@Agness30 A těmto dětem se nikdy v životě nebude odebírat krev, plombovat zuby, atd.
Jakého života bude takové dítě schopné, když vlastní matka z něho udělá tak vyřazené dítě. V čem je test tak strašný proti běžnému lékařskému ošetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat