Testování - prosím radu z věštecké koule

Anonymní
3.6.20 11:05

Testování - prosím radu z věštecké koule :)

Holky, prosím o radu z věštecké koule. Snažíme se o druhé dítě.

MS byla 8.5., délka cyklu okolo 24 dnů.
Podle aplikace (nesmějte se), měla ovulace nastat 19.5., ovu test nic, příznaky (jako píchání podbřišku, plodný hlen), byly až 23.5. To proběhl sex. Nyní podle aplikace bych už to měla dostat, ale zatím nic, mešká to asi 2 dny. Prsa mě nebolí, trošku mě pobolívá podbřišek, cítím vlhko, ale nic. Včera mi bylo celý den zle. Večer jsem si dělala test a bohužel nic. Dnes ráno taky nic. Ani duch.

Testuju brzo vzhledem k opožděné ovulaci nebo je to jistý, že to nevyšlo.

Prosím, zkuste mi poradit jako byste poradily třeba kamarádce, samozřejmě vím, že nikdo nemá věšteckou kouli a nikdo neřekne nic s jistotou. Jen tak co si myslíte. Děkuju.
Anonym kvůli kolegyni, co sem chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3293
3.6.20 11:09

Kamarádce bych poradila udělat si test za týden, pokud to do té doby nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 11:12
@Jitul.kaaa9 píše:
Kamarádce bych poradila udělat si test za týden, pokud to do té doby nedostane.

To máš asi pravdu, jenomže to nějak nejde vydržet :lol: zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
34496
3.6.20 11:17
@Anonymní píše:
To máš asi pravdu, jenomže to nějak nejde vydržet :lol: zakl.

Ale jde… Nauč se trpělivosti. S dítětem jako když to najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
3.6.20 11:18

Můžeš si nechat udělat test HCG z krve jako samoplátce, to je pozitivní o chvíli dřív… otázka jestli to má cenu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19861
3.6.20 11:21
@Anonymní píše:
Holky, prosím o radu z věštecké koule. Snažíme se o druhé dítě.

MS byla 8.5., délka cyklu okolo 24 dnů.
Podle aplikace (nesmějte se), měla ovulace nastat 19.5., ovu test nic, příznaky (jako píchání podbřišku, plodný hlen), byly až 23.5. To proběhl sex. Nyní podle aplikace bych už to měla dostat, ale zatím nic, mešká to asi 2 dny. Prsa mě nebolí, trošku mě pobolívá podbřišek, cítím vlhko, ale nic. Včera mi bylo celý den zle. Večer jsem si dělala test a bohužel nic. Dnes ráno taky nic. Ani duch.

Testuju brzo vzhledem k opožděné ovulaci nebo je to jistý, že to nevyšlo.

Prosím, zkuste mi poradit jako byste poradily třeba kamarádce, samozřejmě vím, že nikdo nemá věšteckou kouli a nikdo neřekne nic s jistotou. Jen tak co si myslíte. Děkuju.
Anonym kvůli kolegyni, co sem chodí.

Zkus zítra a pozítří, myslím, že se duch objeví. Já měla slabého desátý den odpoledne (kdo by vydržel do rána :D:srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
3.6.20 12:34

Vzhledem k tomu, že menstruace bývá 12-16 dní po ovulaci (pokud byla 23.5., tak začátek MS vychází někde mezi 4.-8.6.), tak ještě žádné zpoždění nemáš a testuješ brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat