Testování těhotenství, má to cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pantomima
Povídálka 46 příspěvků 27.02.19 10:08
Testování těhotenství, má to cenu?

Ahoj, v pondělí mě brali krev, s testováním na hcg. Vyšlo to negativně, ale stále jsem to nedostala. Nemám žádné PMS, ani žádné příznaky, že by MS měla přijít, až na to, že mě už 3. týden bolí prsa (vždy si to náramně „užívám“ už týden před MS- omdlívám, zvracím, mám nesnesitelné křeče…). Je možné že by se těhotenství ještě neukázalo v krvi? ještě doplním. Ovulaci jsem měla 11./12.2. a min. týden v úterý (19.2.) jsem jemně špinila (původně jsem si myslela, že to dostanu dřív- protože jsem nikdy nešpinila a vždy jsem to, až do současnosti, měla pravidelné skoro na hodiny..) a asi dvakrát mě píchlo v podbřišku. Nevím co mám dělat, jestli znovu zajít na gyndu, že jsem divná, nebo jestli ještě testovat, nebo co a jak.? Nějaké rady od zkušenějších? (O dítě se snažíme už přes půl roku.)

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 45759 příspěvků 27.02.19 10:13

Pokud už tě třetí týden bolí prsa, ale ovulace byla až 11.-12.2., tak to evidentně nebude souviset s těhotenstvím - těhotenské přízkaky ještě před otěhotněním jsou celkem vyloučené :lol: Navíc při ovulaci v tomhle termínu ještě reálné zpoždění MS nemáš. V pondělí jsi byla 12-13 dní po ovulaci, a to už je krev velmi průkazná.
Vše za předpokladu, že tu ovulaci máš potvrzenou doktorem.
Ale zas kdyby byla dříve, je krev už na tisíc procent.
A kdyby byla později, tak už ta prsa tuplem nejsou z toho.

bartsch
Závislačka 4743 příspěvků 27.02.19 10:14

Ovulace byla před 2 týdny, ale prsa bolí 3 týdny? :nevim:

pantomima
Povídálka 46 příspěvků 27.02.19 10:21

Nemyslela jsem to tak, že by prsa s tím mohla souviset, jenom jestli třeba i problém nebude jinde s čím by prsa souviset mohla.. ;)

ugluk
Hvězda diskuse 45759 příspěvků 27.02.19 10:24

Možná nějaká hormonální nerovnováha. Tu ovulaci víš z čeho?

pantomima
Povídálka 46 příspěvků 27.02.19 10:25
@ugluk píše:
Možná nějaká hormonální nerovnováha. Tu ovulaci víš z čeho?

Od lékaře, byla jsem zrovna na preventivce.

ugluk
Hvězda diskuse 45759 příspěvků 27.02.19 10:28

Takže viděl folikul před ovulací? Taky nemusel prasknout, mohla z něj být cysta… Pokud by do tří týdnů nic, zopákla bych test a zašla k dr.

pantomima
Povídálka 46 příspěvků 27.02.19 10:30

Přesně tak. Tři týdny?

Kecalka 269 příspěvků 27.02.19 15:46

@pantomima dojdi si na gyndu radši.. ať tě pořádně vyšetří. Já jsem to taky minulý měsíc měla opožděný a pak jsem krvácela velmi slabě a jen dva dny. Doktor to nijak neřešil a o měsíc později jsem skončila kvůli cystám v nemocnici. I cysty můžou za to, že nepřijde menstruace. Ale může to být i něco jinýho.

pantomima
Povídálka 46 příspěvků 28.02.19 09:50

@Online Tak jsem dnes 1DC… Ještě to nechám pár dní a pak uvidím. Cysta mě taky napadla.

Váš příspěvek
Reklama