Testování ve škole tyčinkou v hloubce 2,5 cm

3264
8.4.21 15:47

Testování ve škole tyčinkou v hloubce 2,5 cm

Ahoj,

ptám se Vás tady proto, že v médiích proběhla zpráva, že testy se mají provádět v hloubce 1,5 cm. Test má však v letáku napsáno, že se má zavést do 2,5 cm a stejně je to řečeno i na instruktážním videu: video s testováním

Udělala jsem si tyčinku se značkou v 2,5 cm a když ji přiměřím k nosu svého syna (prvňák), tak by byla zavedena hodně hluboko. Zrzavá holčička ve videu určitě nemá tyčinku zavedenou v 2,5 cm. Dle mého pro hloubku 2,5 cm by měla být celá ta obdélníková plocha zavedená v nose.

Když se nesplní podmínka testování v hloubce 2,5 cm jak píší v letáku a říkají ve videu, tak je podle mě ten test dělaný zbytečně, protože nebyla splněna základní podmínka, kterou výrobce požaduje.

Co si o tom myslíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14197
8.4.21 15:52
@fia80 píše:
Ahoj,

ptám se Vás tady proto, že v médiích proběhla zpráva, že testy se mají provádět v hloubce 1,5 cm. Test má však v letáku napsáno, že se má zavést do 2,5 cm a stejně je to řečeno i na instruktážním videu: video s testováním

Udělala jsem si tyčinku se značkou v 2,5 cm a když ji přiměřím k nosu svého syna (prvňák), tak by byla zavedena hodně hluboko. Zrzavá holčička ve videu určitě nemá tyčinku zavedenou v 2,5 cm. Dle mého pro hloubku 2,5 cm by měla být celá ta obdélníková plocha zavedená v nose.

Když se nesplní podmínka testování v hloubce 2,5 cm jak píší v letáku a říkají ve videu, tak je podle mě ten test dělaný zbytečně, protože nebyla splněna základní podmínka, kterou výrobce požaduje.

Co si o tom myslíte vy?

Nemyslim si nic.
Proste je potreba nabrat biomaterial :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
8.4.21 15:55

Fakt mě nebaví lidé, kteří neustále hledají až absurdně zbytečné problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14197
8.4.21 15:57

@fia80 Muzes se pridat treba sem https://www.emimino.cz/…lach-424936/ nebo do spousty jinych diskusi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21565
8.4.21 15:59

@fia80

a víš, že si prvňák dokáže strčit do nosu prst až po druhý kloub? A víš, kolik tužky nebo pera se do toho nosu vejde? 2,5 cm uchošťouru je proti tomu úplné prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
8.4.21 16:03

@Zumpa mi jde o princip. Když mi někdo dá nepravdivé informace, tak mě to hodně vadí.

Informace vytře se to z kraje nosu nebo se to tam má strčit 2,5 cm je obrovský rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53074
8.4.21 16:05

Nejhůř to nesou rodiče. Bože. Věřte víc vlastním dětem. Zvládnou to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57770
8.4.21 16:11

@fia80 další diskuse, kolik jich ještě bude??
A ten tvůj princip tady bohužel nevyřešíme, musíš asi napsat výrobci, ten teda podává klamné informace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53009
8.4.21 16:11

Značně pochybuju, že bude u těch dětí někdo stát s pravítkem v ruce, u každého zvlášť. Prostě si tam tu tyčinku strčí tak hluboko, jak zvládne. Pokud chtějí testy, které si každé dítě umí provést zcela spolehlivě, tak mají obstarat testy, které si umí každé dítě provést zcela spolehlivě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8035
8.4.21 16:12

@fia80 prd na princip, spíš doufej, aže to dítě zvládne v pohodě a bude mezi dětmi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31024
8.4.21 16:13
@fia80 píše:
Ahoj,

Co si o tom myslíte vy?

Že řešíš číčoviny. Děti se v nose šťourají běžně, ale nejednou jsou z toho matky hin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
8.4.21 16:15
@ugluk píše:
Značně pochybuju, že bude u těch dětí někdo stát s pravítkem v ruce, u každého zvlášť. Prostě si tam tu tyčinku strčí tak hluboko, jak zvládne. Pokud chtějí testy, které si každé dítě umí provést zcela spolehlivě, tak mají obstarat testy, které si umí každé dítě provést zcela spolehlivě.

Přesně tak. Jak si lidi myslí, že probíhá samotestovani ve firmách :D lehce postourat, aby šéf byl spokojenej a je to. Na 100000% nebude nikdo kontrolovat každého školáka jak hluboko si to strčí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8035
8.4.21 16:16

Já toto pochopím tyto řešení a prostě beznaděj, když to dítě pak nezládne, prostě se bojí strkat tam něco a nebo dělá scény to pochopím, Jsou to prvnáčci, a to ještě máme přípravnou třídu ve škole tak to jsou jaoby předškoláci.
Pokud bude problém pak chápu, starosti co dál, ale dětem bych věřila..Oni to vycítí, že se doma máam hroutí, bože co tam mu budou dělat a víc se bude bát.
Dopředu bych nic neřešila a nebo nechala doma na domácí vyuce.. :nevim:

Příspěvek upraven 08.04.21 v 16:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14197
8.4.21 16:16
@Bábrdl píše: Že řešíš číčoviny. Děti se v nose šťourají běžně, ale nejednou jsou z toho matky hin.

Pssssst… to se matkam nerika, ze i jejich deti se stouraji v nose :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
8.4.21 16:17
@ugluk píše:

Ale proč si děti mají povinně dělat testy, u kterých nelze zajistit, že bude proveden správně. To jsou pak vyhozené peníze a zbytečná ztráta času. A k tomu ještě můžeme přidat falešnou pozitivitu a je to úplně :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat