Těstovinový salát a plněná rajčata?

144
11.8.20 11:28

Těstovinový salát a plněná rajčata?

Otázka zní jasně. Někde jsem četla, že k plněným zapečeným rajčatům se hodí (může být) jako příloha těstovinový salát. Bohužel to teď nemůžu dohledat. A zrovna dnes večer to chci vařit. Dále nejsem zvyklá dávat do těstovinového salátu maso. Mě to jako nevadí, ale myslíte, že to bude na chlapa moc vegetariánský? Chci totiž naplnit rajčata jen kuskusem, bez masa. Popřípadě šunkou a sýrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13447
11.8.20 11:39

To záleží na chuti já dělám běžne plněná rajčata bulgurem, mozzarellou. Dám na to koření, zakapnu ol. olejem a dám zapect k tomu dělám salát a např. falafel.
Pokud víš že je chlap na maso a vege jídla mu nechutnaj, udělej bokem přírodní plátek a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
11.8.20 11:39

To musíš vědět spíš ty. Co by ty tvůj manžel jedl nebo nejedl. Já bych ty rajčata plněná kuskusem a těstovinový salát bez masa nejedla a to až takový velký masožravec nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13334
11.8.20 11:49

My přece nemůžeme tušit, jak „moc vegetariánský“ to bude pro tebe nebo pro chlapa :nevim: Ten můj nemá problém ani se zeleninovým salátem bez masa, jinej by se toho nedotkl :nevim: Sto lidí, sto chutí. Mě by stačila ta zapečená rajčátka s kouskem bagetky, přílohu bych k tomu mít nemusela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6745
11.8.20 12:17

Testovinovy salat a rajcata plnena bulgurem bych nejedla, je to na me malo proteinu a moc karbohydratu.
Pro nej bych urcite udelala ty rajcata plnena sunkou a syrem.
Pokud bych si delala rajcata plnena bulgurem, tak ja osobne bych si k tomu dala uz jen zeleninovy salat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
11.8.20 13:09

Mně to zní zvláštně, kuskus je vlastně taky těstovina. Čili takto je to jídlo složené jen z těstovin a zeleniny. Moc nechápu :nevim: osobně bych taky volila třeba pečivo, nebo zkusila vymyslet jinou náplň do těch rajčat. Ale třeba to zkusíš a bude to super :lol: já v případech, kdy si nejsem jistá výsledkem, mám radši něco rychlého v záloze - třeba rady bych asi naložila kousek masa a když to chlapovi nepojede, šupla bych maso na pánev a podávala to s tím salátem. A když se to vydaří, maso naložené vydrží na zítra nebo na čtvrtek :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama