Testy jsou negativní, ale mám zpoždění, můžu být v tom?

38
12.8.13 18:53

testy jsou negativni, ale mam zpozdeni, muzu byt v tom?

Ahoj holky, prosim, poradte… V cervnu jsem doufala, ze jsem tehotna, ale menstruace se dostavila. Zadne spineni, mozna byla o neco kratsi, ale treba si to jen namlouvam. Delala jsem si test, nic. V pulce cervence jsem si delala dalsi test - pro jistotu - a zase nic. Cely cervenec jsem byla bez sexu. A ted uz mam tyden zpozdeni, ale test furt nic. Nicmoc priznaky nemam. Jen se mi zpravila plet a zacaly otekat nohy.-))) (samozrejme vim, ze to je priznak az pozdniho tehu, ale dost me to vydesilo, normalne neotykam…) Uz je to od sexu tak 8 tydnu, to by se muselo projevit, ne? Dnes jsem sla k doktorovi, ale objednal me az za 14 dnu, tak se asi zatim zvencnu.-) Nestalo se nekomu neco podobneho? Diky za odpovedi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6741
12.8.13 19:01

@verunka81 jasně že můžeš být v tom :) některé testy reagují docela pozdě, otoky nohou také můžeš mít hnedka kor jak jsou tyhle vedra :) a plet taky pokud jsi hormony už jedou naplno od prvního dne ;) u první dcery mi test vyšel pozitivní až na konci 9 týdne a to ještě úplně slaboučko, u druhé dcery už ukázal od 5 týdne ale to jsem měla fakt pořádnej test :) ne ty mamatesty růžové a jim podobné za 30kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746

No vzhledem k tomu jak urputně testuješ bych si myslela, že zpoždění je psychické a věřila bych testu.

sice se to občas stane, ale já osobně neznám nikoho kdo by měl takhle dlouho negativní test a přitom to bylo těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695

Myslím že na 99,5 procenta :nevim: těhotná nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5048
12.8.13 19:07

@verunka81 můžes bejt těhotná… mě se ukázaly asi tři testy negativní, až čtvrtý ukázal dvě čárky, ale ta druhá byla opravdu hodně slabá… byla jsem už v 6. týdnu… a taky to byl dražší test… tak ještě vydrž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1582
12.8.13 19:13

Ahoj těhotná rozhodně být můžeš, mě se těhotenství ukázalo až 27.6. a ms jsem měla mít 3.6. Takže naději neztrácej a zkus si zajít k doktorovi na krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.13 19:15

Mám to samé…1O dní spoždění a TT negativní, tak nevím :?…je mi blbý jít tak brzo k DR.

• Nahlásit
  • Citovat
1118
12.8.13 19:18

Těhotná klidně být můžeš, mě první pozitivní těhotenský test také vyšel až v 8.tt, předtím ani ťuk - všechno negativní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
12.8.13 19:20

@Týna K. jenže slečna (nebo paní?) má 8 týdnů od posledního sexu takže by byla 10tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.13 19:20

@Sasha001 A kdy jsi šla k doktorovi? až v tom 8.tt?

• Nahlásit
  • Citovat
5048
12.8.13 19:24

@paola white tak toho jsem si nějak nevšimla… ale i tak, možný je všechno… ale vsugerovaný to samozřejmě taky bejt může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
12.8.13 19:26

@Týna K. no může být i anomálie, a mít negativní testy celý těhu, ale vzhledem k tomu, že už od té doby jedna ms proběhla tak bych spíš myslela, že zpoždění bude mít jiný důvod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
12.8.13 19:26

@paola white
Udelala jsem si test pred cervnovou MS, potom pro jistotu v pulceš cervence, protoze jsme resili nejake problemy, tak jsem chtela mit jistotu, protoze jsme v cervnu fakt mela vsechny mozne priznaky. A ted jsem si delala test, kdyz mi neprisla MS. Tak zas tak silena nejsme, ne? :nevim: Jen mam dost narocne zivotni obdobi, tak bych to celkem potrebovala vedet…

Jinak moc dekuju za nazory. Pozitivni i negativni. Podle hlavy chapu, ze je to malo pravdepodobne, ale zase obcas se deji i neobvykle, veci, co? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
12.8.13 19:27

No mě nakonec doktorka objednala na 10.tt… :roll: Předtím jsem nešla, protože jsem si říkala, že to je stresem, který jsem měla kvůli škole a práci a když mi vycházely testy negativně, tak jsem jim prostě naivně věřila… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
12.8.13 19:27
@Anonymní píše:
@Sasha001 A kdy jsi šla k doktorovi? až v tom 8.tt?

tak ono 8tt je na doktora ideální čas. ale záleží jak by ses k dítěti postavila, pokud by jste si ho nechtěli nechat tak naopak platí že čím dřív tím lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama