Testy na covid - 2 rozdílné výsledky

Anonymní
19.2.21 18:25

testy na covid 2 rozdílné výsledky

V práci nám dělali antigenní test na covid, který mi vyšel údajně pozitivní, následně nás firma poslala na pcr testy a byla jsem negativní. Co si tedy myslet? Bylo nás víc a co vím kolegyně 2 jsou také negativní, jedna však už je doma týden s covidem a samozřejmě pár lidí z firmy ho má taky.
Cítím, že něco ve mně koluje, občas mě jen ale slabě zaškrábě v krku, ale rýmu nemám zatím, jsem unavená celkově. Takže budu věřit, že ten druhý test je skutečně negativní a půjdu do práce. Možná mám jen nějakou virozu, ale že by antigenní testy ukazovaly jakýkoli virus?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24350
19.2.21 18:53

Zavolej doktorce, popis ji situaci a popros o ještě jeden test, když už to není dobře, tak bych to aspoň udělala já. Pokud se necítíš dobře, do práce bych teď nrlrzla, zbytečný zle… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 19:02

TESTY NA COVID 2 ROZDÍLNÉ VÝSLEDKY

@Mar__tanka1983 píše:
Zavolej doktorce, popis ji situaci a popros o ještě jeden test, když už to není dobře, tak bych to aspoň udělala já. Pokud se necítíš dobře, do práce bych teď nrlrzla, zbytečný zle… :think:

NO JÁ NEVÍM KOLEGYNĚ JDOU, UVIDÍM JAK MI BUDE V PONDĚLÍ, TO BUDE JEN NĚJAKÁÁ VIROZA, JAKOBY SE MI UŽ CHTĚLA SPUSTIT RÝMA A ZATÍM NIC, ALE ONO TO PŘIJDE. JE FAKT ŽE JSEM CELÝ DEN NA NOHOU A MAME NAŘÍZENY PŘESČASY A TO MĚ MOŽNÁ STEJNĚ ODROVNÁ. TEPLOTU NEMÁM. TAKY SI NEMŽU DOVOLIT MARODIT, UVIDÍM JAK NA TOM BUDU. VOLALA JSEM UŽ SESTŘE VÝSLEDKY, JEN SI TI POZNAČILA A NIC.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat