Testy na jakou práci se hodím

Anonymní
5.5.21 11:26

Testy na jakou práci se hodím

Ahoj, čeká mě hledání práce po řidičáku. Chtěla bych si najít něco co by mě vážně hodně bavilo. Ale sama se točím v bludném kruhu. Máte typy na nějaké testy, které by dokázaly poznat na jakou práci se hodím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8442
5.5.21 11:35

Tak po řidičáku bych se nejdřív pořádně vyjezdil, než bych se hrnul do nějaké práce s tím spojené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 11:36
@Cenarius píše:
Tak po řidičáku bych se nejdřív pořádně vyjezdil, než bych se hrnul do nějaké práce s tím spojené.
:lol: :palec: edit ano automatická oprava :nevim: myslela jsem po rodicaku.
  • Citovat
  • Nahlásit
31731
5.5.21 11:46

A co jsi dělala před mateřstvím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 11:51

Ano, mám tip. Najdi si v okolí kariérní poradenství, u nás je organizace, kterou financuje projekt EU Zaměstnanost… U nás je takové poradenské centrum, kvůli covidu tam nejde jít osobně, ale konkrétně se mnou si paní dohodla schůzku přes Google Meet, zaslala mi testy emailem, pak jsem je vyplněné poslala zpět – vyhodnotili je… Zároveň jsem dostala spoustu tipů, co dál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 11:57
@Lesní přízrak píše:
Ano, mám tip. Najdi si v okolí kariérní poradenství, u nás je organizace, kterou financuje projekt EU Zaměstnanost… U nás je takové poradenské centrum, kvůli covidu tam nejde jít osobně, ale konkrétně se mnou si paní dohodla schůzku přes Google Meet, zaslala mi testy emailem, pak jsem je vyplněné poslala zpět – vyhodnotili je… Zároveň jsem dostala spoustu tipů, co dál ;)

Děkuji pod jakým názvem mám hledat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 11:58
@Russet píše:
A co jsi dělala před mateřstvím?

Před tím jsem dělala kancelářskou práci. Něco mezi controllingem a účtem.

• Citovat
  • Nahlásit
31731
5.5.21 12:01
@Anonymní píše:
Před tím jsem dělala kancelářskou práci. Něco mezi controllingem a účtem.

Myslela jsem si to. A to nejde dělat s dítětem? Nějaké rekvalifikační kurzy by měly dělat třeba pracáky, ale teď při kovidu asi těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
5.5.21 12:18

Absolutně bych se testy neřídila. Já sama jsem si napsala seznam všech pro mě přijatelných prací, a postupně hledala pro a proti, čímž jsem seznam zúžila asi na 3 práce :) Co nezkusíte, tak nemůžete vědět, zda vás bude bavit anebo ne. Projíždějte si různé práce, jejich náplně, co by vás na tom bavilo a co ne. Nikdy není pozdě někde začít něco nového anebo doplnit vzdělání pro něco, co vás bude bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 12:42
@Anonymní píše:
Děkuji pod jakým názvem mám hledat? Děkuji

Zkus hledat profesní poradenství, eu zaměstnanost. K tomu třeba název kraje, ve kterém žiješ. Mělo by to být zdarma. Platí to právě EU.

Měli by Ti poradit kdyžtak i na ÚP, tam mají taky profesní poradenství a testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 12:44
@Russet píše:
Myslela jsem si to. A to nejde dělat s dítětem? Nějaké rekvalifikační kurzy by měly dělat třeba pracáky, ale teď při kovidu asi těžko.

Jak jsi to poznala? Z jednoho příspěvku? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
31731
5.5.21 12:50
@Anonymní píše:
Jak jsi to poznala? Z jednoho příspěvku? :lol:

Kdybys byla něčím vyučená, tak se tak neptáš a hledáš v oboru. Myslela jsem si, že takové testy si dělají deváťáci nebo třeťáci na střední škole. Aby tušili, kam po škole. Pak už bys měla mít poměrné jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 14:40
@Russet píše:
Kdybys byla něčím vyučená, tak se tak neptáš a hledáš v oboru. Myslela jsem si, že takové testy si dělají deváťáci nebo třeťáci na střední škole. Aby tušili, kam po škole. Pak už bys měla mít poměrné jasno.

Asi jsme v 9. třídě nějaké testy dělali, ale to už je strašně dlouho a v 15 letech jsem vážně nedokázala odhadnout co chci dělat celý život. Bez zkušeností, znalostí apod. se tohle strašně špatně odhaduje. Teď jsem ze své původní práce psychicky vyčerpaná a hledám něco nového co by mě nakoplo dál. Přeci jen mám před sebou dalších 40 v pracovní procesu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 14:41
@Lesní přízrak píše:
Zkus hledat profesní poradenství, eu zaměstnanost. K tomu třeba název kraje, ve kterém žiješ. Mělo by to být zdarma. Platí to právě EU.Měli by Ti poradit kdyžtak i na ÚP, tam mají taky profesní poradenství a testy.

Děkuji, zkusím :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
31731
5.5.21 14:48
@Anonymní píše:
Asi jsme v 9. třídě nějaké testy dělali, ale to už je strašně dlouho a v 15 letech jsem vážně nedokázala odhadnout co chci dělat celý život. Bez zkušeností, znalostí apod. se tohle strašně špatně odhaduje. Teď jsem ze své původní práce psychicky vyčerpaná a hledám něco nového co by mě nakoplo dál. Přeci jen mám před sebou dalších 40 v pracovní procesu.

Ale asi nic zvláštního neumíš. Máš maturitu nebo jsi studovala VŠ?

Já bych se zeptala na pracáku, jestli nejsou nějaké kurzy. Hledala i mezi známými. Někdo by o volné pozici mohl vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat