Testy na pohlavně přenosné choroby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 13:26
Testy na pohlavně přenosné choroby

Zdravím… dostala jsem se do věku, kdy chci mít ve všem jasno, před svatbou, dětmi. Trpím častými problémy se zánětem močáku a dočetla jsem se, že to může být příznak některých pohlavních nemocí, to mě dovedlo k tomu, že chci mít jasno i v tom jak mi sexuální minulost zatočila nebo nezatočila se zdravím. Ráda bych se nechala testovat na HIV, Syfilis, Chlamydie… Žiji v Moravskoslezském kraji, žádnou venerologickou kliniku jsem nenašla, Praha je tím zasypaná.. Má některá zkušenost? Udělá nějaké testy i obvoďák, gynekolog? Jak? Z krve a moči nebo i ze stěrů? Cena? Předem moc děkuji za zkušenosti.

Reakce:
Payus
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 12.06.19 13:30

Rekni to svemu gynekologovi, urcite se domluvite a vezme ti krev. Tehule se takhle u gynekologa testuji bezne (brali mi krev). Podle me je to od Tebe rozumne, ze chces mit jistotu, ze jsi ready.

phedr
Stálice 87 příspěvků 12.06.19 13:40

Něktré se testují z krve, chlamydie se testují stěrem (je to stjené jako na preventivce). Zkusila bych se zeptat u svého gynokologa, nebo jít jako samoplátce do synlabu či nějaké takové laborky.

Ou
Echt Kelišová 7734 příspěvků 12.06.19 14:14

Domluv se s gynekologem

jinak dermatovenerologických pracovišť máte v kraji pochopitelně adekvátní množství.

https://www.zlatestranky.cz/…20choroby%20(dermatovenerologie)/kraj/Moravskoslezsk%C3%BD%20kraj

Lidulla
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 12.06.19 22:50

Nevim, jaky mas vek, ale je jedna cesta uplne zdarma a to jit darovat krev. Po prvotnich vzorcich a cekanim na hlavni odber (u nas asi 10min pauza) se vypisuje listecek, je anonymni. Jsou na nem dva smajliky. Usmevy - daruji rada krev pro dobrou vec. Zamraceny - (tvuj pripad) moje krev nebude pouzita, jde mi jen o vysetreni pohlavnich - i jinych chorob a nechci byt darcem. Tento listecek urcite nevymysleli v nemocnici jen pro srandu kralikum, urcite nebudes prvni ani posledni.

Váš příspěvek
Reklama