Reklama

Testy na rakovinu a leukemii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 19:10
Testy na rakovinu a leukemii

Zdravím… V poslední době jsem velmi unavená a to i když se třeba nehnu celý den z postele, bolí mě celý člověk… O tom, že mi vypadávají vlasy ani nemluvím :/ máme je snad všude, bolí mě klouby a svaly a hubnu :/ bohužel jsem člověk co hned myslí na nejhorší a tak bych se chtěla zeptat zda má někdo zkušenosti s tím, že si nechal dělat testy na leukémii nebo rakovinu… Klidně i jako samoplatce a kolik to stálo? Jinak mě teď čeká konizace čípku kvůli výsledků HSIL CIN ||-||| :/ děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16016 příspěvků 18.02.18 19:17

Tak zákad na leukemii je krevní obraz + diferenciál. To je běžné starndartní vyšetření propácené pojištovnou, stačí zkumavka krve. K ostatním rakovinám - je jich hrozně moc, na to není jedno obecné vyšetření. Něco třeba prozradí rakovinové markery, ale asi nebudou 100%.
Přeji, at se na jaro zvetíš a žádnou rakovinu řešit nemusíš :kytka:

nostress
Extra třída :D 13201 příspěvků 18.02.18 19:21
@Anonymní píše:
Zdravím… V poslední době jsem velmi unavená a to i když se třeba nehnu celý den z postele, bolí mě celý člověk… O tom, že mi vypadávají vlasy ani nemluvím :/ máme je snad všude, bolí mě klouby a svaly a hubnu :/ bohužel jsem člověk co hned myslí na nejhorší a tak bych se chtěla zeptat zda má někdo zkušenosti s tím, že si nechal dělat testy na leukémii nebo rakovinu… Klidně i jako samoplatce a kolik to stálo? Jinak mě teď čeká konizace čípku kvůli výsledků HSIL CIN ||-||| :/ děkuji za odpověď

Jak jsi na tom se štítnou žlázou? Neměla jsi náhodou klíště? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 19:26

@nostress nene :/ jediné co mám je ten spodek a srdeční vadu, ale tu mám už od malička takže nic zvláštního :/ jen mám prostě strach :( v poslední době se toho na mě navalilo moc :/ v týdnu jdu na předoperační ke své Dr tak nevím zda se tam o tom nějak zmínit :/ hlavně mě zaráží ty vlasy :/ 5krat si je projedu a 4krat mám plnou ruku :/

nostress
Extra třída :D 13201 příspěvků 18.02.18 19:32
@Anonymní píše:
@nostress nene :/ jediné co mám je ten spodek a srdeční vadu, ale tu mám už od malička takže nic zvláštního :/ jen mám prostě strach :( v poslední době se toho na mě navalilo moc :/ v týdnu jdu na předoperační ke své Dr tak nevím zda se tam o tom nějak zmínit :/ hlavně mě zaráží ty vlasy :/ 5krat si je projedu a 4krat mám plnou ruku :/

Určitě to doktorce řekni. Snad to nebude nic vážného. Držím palce. :hug:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18279 příspěvků 18.02.18 19:39
@Anonymní píše:
@nostress nene :/ jediné co mám je ten spodek a srdeční vadu, ale tu mám už od malička takže nic zvláštního :/ jen mám prostě strach :( v poslední době se toho na mě navalilo moc :/ v týdnu jdu na předoperační ke své Dr tak nevím zda se tam o tom nějak zmínit :/ hlavně mě zaráží ty vlasy :/ 5krat si je projedu a 4krat mám plnou ruku :/

Nemocné srdíčko by mohlo vysvětlovat tu únavu. Vypadávající vlasy spíše nedostatek něčeho v těle, nemocným rakovinou vypadávají vlasy následkem chemoterapie. Určitě budeš v pořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 19:43

Známá mi psala, že takhle u sebe poznala leukémii :/ a četla jsem, že je to jeden z příznaků :/ ale moc všem děkuji :)

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 18.02.18 19:49

V Brne v Masarykove onkologickem ustavu stoji preventivni prohlidka pro samoplatce 5000.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 19:56

A ještě když si sáhnu na krk jakoby pod ušima (měly by tam být uzliny ) tak tam mám menší boulicku :/

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 18.02.18 20:17

Tak s tim bez k doktorovi, ale boulicka za uchem bude pravdepodobne zvetsena uzlina po prodelane infekci v oblasti nosu, ucha, pokozky hlavy… nekdy staci akne a uz se zvetsuje uzlina. Nekdy tustane dlouho dobe zvetsena. Ja jsem. hypochondr. Mam boulicky dve na krku, doktori to porad neresili a tak.jsem sla jako samoplatce na utz a vse ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 07:50

Souhlasím s @nostress… Vím co tím mysli. Já měla stejně zdravotní problémy a nikdy bych nevěřila, ze zjistím, ze jsem prodělala boreliozu a klíště jsem neměla 6-7 let… Anonym z důvodu informaci o zdravotním stavu.

radkka
Generální žvanilka 20488 příspěvků 19.02.18 08:53

Nemysli na rakovinu… je zima, unavený je teď kde kdo, já bych se nejradši taky nezvedla z postele a to jsem jinak celkem dost aktivní člověk. Vlasy v tomhle ročním období taky padají snad každému. Tím, že hubneš těm vlasům zrovna nepomáháš.

Pokud to má zdravotní příčinu, může to být štítná žláza, borelioza… nech si vyšetřit krev. Pokud máš zvětšenou uzlinu, měli by ti pořádný krevní rozbor udělat bez problému, také jsem to zažila a ano, leukémie byla mezi možnými příčinami, to ti nebudu lhát.

Pokud se z toho nic nezjistí, pátrej dál, ale základ je v duševní pohodě, když se budeš pozorovat a myslet na rakovinu, tak ti líp nebude, ani pokud jsi zdravá. :hug:

radkka
Generální žvanilka 20488 příspěvků 19.02.18 08:54

A zkus vitamín D, umí dobrou náladu, občas ho v zimě taky beru :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:34

Tak všem moc děkuji :) uvidím co mi řekne doktorka :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >