Testy negativní i po 2 měsících

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.11.21 19:49

testy negativní i po 2 měsících

Ahoj holky, možná trochu hloupý dotaz, ale bojím se, že jsem těhotná a tady jsem našla spoustu diskuzí, že holky byly těhotné i když měly negativní testy. Já si dělala test po měsíci a pak další po 2 měsících a negativní. Menstruaci jsem sice dostala, ale dost opožděnou a byla jeden den dost silná a pak další dny o hodně slabší. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
28.11.21 19:56

Tak si dojdi na odběr krve jako samoplatce… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66424
28.11.21 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, možná trochu hloupý dotaz, ale bojím se, že jsem těhotná a tady jsem našla spoustu diskuzí, že holky byly těhotné i když měly negativní testy. Já si dělala test po měsíci a pak další po 2 měsících a negativní. Menstruaci jsem sice dostala, ale dost opožděnou a byla jeden den dost silná a pak další dny o hodně slabší. Co si o tom myslíte?

Dojdi si na krev.. ale těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
28.11.21 20:16
@Anonymní píše:

Mohla jsi mit cystu. Tehotna podle me nejsi. Kdyztak si zajdi na krev at mas jasno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6606
28.11.21 20:17

Jestli už je to druha menstruace, tak si klidně zajdi za gynekologem. Na ultrazvuku už by bylo určitě něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 20:38

Děkuju všem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 21:11

@Pidulka1991 menstruaci jsem právě dostala asi 3 dny potom a byla úplně normální, jen ta druhá mě trochu vynervovala protože byla právě zvláštní, ale tak asi to mohlo být i tím stresem

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat