Testy negativní - přesto těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikaatev
Povídálka 19 příspěvků 01.09.19 16:51
Testy negativní přesto těhotná?

Stalo se to někomu? Že jste zjistili těhotenství, ale testy měli negativní? Popřipadě po jaké době jste měli test pozitivní? Vím, že jsou to asi vyjímky, ale slyšela jsem, že se to stát může

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Dee10
Kecalka 360 příspěvků 01.09.19 17:05

@Veronikaatev testy jsem měla negativní i 3 týdny po vynechání MS, pozitivní jsem ho měla až po měsíci a půl vynechání, důvod toho byl pozdější ovulace :palec:

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 01.09.19 17:05

Ano môže sa to stať. Aj keď je to málo pravdepodobné. Moja známa mala dokonca negatívny test až do doby kedy začalo byť srdiečko, čo je asi cca 6týždňov. Pre lekárov to bolo vtedy nepochopiteľné… ľudské telo je fakt nevyspytateľné

Veronikaatev
Povídálka 19 příspěvků 01.09.19 17:22

@Dee10 @Tina69 děkuji, já právě mám několik příznaků, ale testy negativní i když je to už 3 týdny od styku. Někdo mi říká, že si to vsugerovávám, ale já na tom nelpím :D asi bych měla zajít na krev

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 01.09.19 17:27

To bude najrozumnejšie. Ak ti menštruácia už dlho mešká

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 01.09.19 17:39

Podle mě si to taky vsugerovavas :)

Veronikaatev
Povídálka 19 příspěvků 01.09.19 17:42

@skorotehotna dle čeho usuzujete prosím? Teď na to není vhodná situace tak mě to zajímá, každá pozná, že je něco „jinak“

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 01.09.19 18:02

@Veronikaatev protože těch, co “poznali, ze je něco jinak” a nebyly tehotne je mnohem víc než těch, které byly. A taky docela napovídá negativní test

Veronikaatev
Povídálka 19 příspěvků 01.09.19 18:05

@skorotehotna od toho jsem založila tuto diskuzi, protože dle odpovědí výš je to možné, být těhotná a test negativní

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 01.09.19 18:36

@Veronikaatev podle mě je to taky blbost. Je to takový zlomek žen… podle mimina si to přeje teda většina, ale na druhou stranu je asi dobre, brát věci, jak jsou.

Když na tom nelpis, tak nemusíš dělat testy ne? Je potřeba si nalit čistého vina a přiznat si, ze člověk věří a doufá, což je samozřejmě fajn. Ale negativní test je na 99,9% spolehlivý.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 01.09.19 18:41

@Veronikaatev Možné to je, ale je to naprostá výjimka. Mnohem pravděpodobnější je, že těhotná prostě nejsi, jen sis to vsugerovala

Veronikaatev
Povídálka 19 příspěvků 01.09.19 18:41

@Verurizeckova možná mám ty příznaky ze strachu :smiley: jak říkám, teď není vhodná situace a pár testů jsem po pár dnech zkoušela právě kvuli těm příznakum. Ne kvuli tomu, že bych mimi za každou cenu chtěla

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 01.09.19 19:10

@Veronikaatev ono to vyjde na stejno, ať chceš nebo nechceš. Jednou jsem taky myslela, ze jsem určitě v tom… měla jsem všechno, včetně zpoždění MS, testy bílé, hodila jsem se do klidu a druhy den teta přijela…

Veronikaatev
Povídálka 19 příspěvků 01.09.19 19:15

@Verurizeckova je pravda, že stres a celkově psychika dělá své. Je to tělo a vše je propojeno. Tak uvidím

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 01.09.19 21:05

Ako sa tu už povedalo, to si človek dokáže nahovoriť a vsugerovať všeličo. My keď sme sa snažili o dieťa, tak som si skoro celé tri roky nahovárala že mi pred každou mens. niečo je a vlastne aj bolo - všetky príznaky tehotenstva, každý mesiac. A keď sa konečne podarilo, tak vtedy nič. Absolutne bezpríznakovo doteraz a to som už 9 týždeň.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama