Testy nesílí nebo se mi to zdá?

Anonymní
28.5.20 06:52

Testy nesílí nebo se mi to zdá?

Ahoj holky,
první test je dělaný ve čtvrtek, druhý v sobotu, třetí v úterý (to jsem měla dostat MS) a poslední dnes ve čtvrtek ale připadá mi, že se od toho úterního vůbec neliší, že nezesílel, což by asi měl? :? Jak to vidíte? Prosím o anonym, kamarádky o tom ještě neví…Z.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.5.20 06:58

Já si myslím, že sílí krásně :) Mám to podobné. Teď dělám testy obden, abych takhle zbytečně nešílela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 06:58

@Zamilovanakarolinka no prave ze to je obden, úterý a čtvrtek :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 07:00

Tady ještě foto před zaschnutím, horní úterý, dolní dnes ráno. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
457
28.5.20 07:14

Mě tedy přijde dnešní o něco tmavší :hug: ono za 2dny nemůže člověk čekat hned obr rozdíly :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 07:21

@LucEm snad to tak bude, dekuji za uklidnění :*

• Citovat
  • Nahlásit
2213
28.5.20 07:36

U mne trvalo 14 dni nez byly carky obe stejne silne. Pritom u prvni dcery to byla ve stejny cas dalnice, zalezi, kdy byla ovulace. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
28.5.20 07:40

Pepino má méně barviva, na jiném testu už bys třeba měla dálnici :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
28.5.20 07:40
@Anonymní píše:
@LucEm snad to tak bude, dekuji za uklidnění :*

Neni za co, s člověkem to strašně clouma :) držím palce ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 07:41

No zakladatelko, já být tebou moc v klidu nejsem…touhle dobou už bys dálnice měla mít, čárka je slabá, radši bych Se na to moc neupínala a počítala s nejhorším, nač ti dělat planne naděje…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 07:46
@Anonymní píše:
No zakladatelko, já být tebou moc v klidu nejsem…touhle dobou už bys dálnice měla mít, čárka je slabá, radši bych Se na to moc neupínala a počítala s nejhorším, nač ti dělat planne naděje…

Zakladatelka je zároveň tím, kdo radí!? Proč má tzv. radilka stejnou květinu jako tazatelka? Asi zázrak… Vkládám záměrně asnonymně, abys viděla, že kytička je u každého jednotlivého anonyma jiná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 07:48
@Anonymní píše:

Blbé, co?

• Citovat
  • Nahlásit
505
28.5.20 08:01
@Anonymní píše:

Co ty jseš za magora, ze tu dáš fotky pozitivních testu a zároveň si napíšes, že to beztak nedopadne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
28.5.20 08:10

@lafelay zakladatelka má asi velký strach :lol: :lol:…ale neboj, nemusis si kvůli tomu psat takové odpovědi :lol: testy jsou ok, sílí dobře, není co řešit, zavolej si k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 08:59

.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie