Testy v těhu na pohl.nemoci

Anonymní
20.7.20 11:34

Testy v těhu na pohl.nemoci

V těhotenství se dělají testy na všechny možné pohlavní nemoci??
Když mi je udělali a vyšlo vše negativní opravdu se nemusím bát?.
Už jsem i porodila, jsme s prckem zdraví. Ale bojím se, je to fakt jisté, pokud jsem celou dobu věrná a dělali testy, že to tak je? Není něco na co testy nedělají? Nebo jsou testy v době, kdy by to opravdu bylo průkazné?
Jsem tedy určitě s prckem zdravá?
Jediná možnost jak se nakazit od testu by byla nevera partnera?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
244
20.7.20 11:45

Doporucuju tolik nepanikarit - pokud nejsi promiskuitni a s partnerem jste si verni, neni se ceho bat (zvlast, kdyz Ti testy vysly negativne). Jestli se bojis i tak, pouzivejte cepicku - je to jedina ucinna ochrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4219
20.7.20 11:49

Mě by zajímalo proč tak strašně plasis? Ne, všechny testy se nedělají. Mám pocit že jen na na zacatku těhotenství nějakej základ, ale to neznamená že nic nemůžeš chytit během těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
20.7.20 12:01

Ty testy dělají 2× jednou někdy na začátku kolem 12 TT a podruhé kolem 30 TT… Právě jsem na nich byla… Dělají hlavně žloutenku, sifilis a HIV co teda vím… A pak ve 36. Týdnu dělají streptokoka…
A pokud jste s dítětem oba zdraví a tebe netrápí žádné výtoky, svědění nebo pálení, bradavice atd… tak evidentně žádnou pohlavní nemoc nemáš. Být tebou tak tuto myšlenku vypustím a věnují se miminku… ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
20.7.20 12:09
@Anonymní píše:
Už jsem i porodila, jsme s prckem zdraví. Ale bojím se, je to fakt jisté, pokud jsem celou dobu věrná a dělali testy, že to tak je? Není něco na co testy nedělají? Nebo jsou testy v době, kdy by to opravdu bylo průkazné?
:potlesk: a titul hysterka roku získává…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27112
20.7.20 12:12
@Anonymní píše:

Negativní test je negativní test. S největší pravděpodobností žádnou pohlavně přenosnou nemoc nemáš. Máš důvod si myslet, že jsi něco mohla chytnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.20 12:18

Tak asi delaji testy jakoze vseho, co se neda vylecit ne?
Jine pohlavni nemoci, ktere jsou lecitelne neberou jako problem proti treba HIV???..
Vytoky jsem mela v tehotenstvi takove ty typicke, ktere ma udajne skoro kazda tehule(podle gynekologa) takze zadne vazne nic, i kdyz to bylo dost neprijemne..streptokoka si pamatuji a ten jsem mela negativni, bakterie nebyla..
Bradavice jsem nemela nikdy, nemam je ani ted..
Akorat mi zacal takovy bily-ciry vodnaty vytok, menstruace mi skoncila pred dvema dny (pouzivam tampony)..
Nesmrdi rybinou, ani nicim podobnym..ma urcitou vuni, ale ne ze bych byla citit ostatnim, nebo by to smrdelo..je to proste tak, ze me samotne je to neprijemne a voni mi jinak, nez kdyz je vse OK..
Promiskuitni nejsem, ani jsem nikdy nebyla.
Podle vsech okolnosti neverim ani tomu, ze by byl partner neverny(jasne, nebyla bych prvni ani posledni a kdyby chtel podvede kdekoliv, kdykoliv, proste by si to nejak posefoval)…no..

• Citovat
  • Nahlásit
1115
20.7.20 12:24

Tak pokud se ti nezdá nějaký výtok, tak buď si zajdi k Mudr. Nebo zkus v lékárně zakoupit nějaké volně prodejné zaváděcí čípky… Ona i změna pH tam dole může dělat neplechu… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.20 12:26

Proste mi zacalo s ditetem srotovat v hlave, ze partner byl drive dost promiskuitni (ne v nasem vztahu)
Kazdou chvilku jina, neznama, on byl frajer co nepotrebuje kondom, protoze se prece uhlida - duvod vzit si ho kvuli svemu zdravi absolutne ignoroval, vzdyt je mu se prece tohle stat nemuze…navic je v malem mestecku, kde nic takoveho neni..
Proto se ptam, jestli kdyz mi udelali testy v tehotenstvi, muzu byt v klidu, ze nam nepredal nic, co chytnul jeste pred tim, nez jsme se dali dohromady..(ano mohl by me nakazit i ted atd, kdyby me podvadel) ale pokud me nepodvadi a bylo vse v poradku, tak je vse v poradku i ted?!…
A svete div se..to, ze mel zeny a nejsem zdaleka jeho prvni jsem vedela…ale ne, na prvnim setkani se mi fakt nepochlubil tim, jaky byl…
A potom jsme se meli bavit o tom jak si to prasacky rozdaval s jinyma?
Tak jasne, ze ne.. to tak postupne vyplulo..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama