Testy z krve a moči jsou negativní, MS nikde

Anonymní
15.4.21 08:42

Testy z krve a moči jsou negativní, MS nikde

Ráda bych se s vámi podělila věděla váš názor. Již 12 dnů mám zpoždění, měla jsem cca dva týdny zpátky nechráněný pohlavní styk. Udělala jsem si dva testy z moči a oba byli negativní, dne jsem si udělala i test z krve, ten byl také negativní. Můžu si být teda jistá, že nejsem? Nebo je možnost, že se testuji brzo?

Stále nemám menstruaci ale mám bolesti v podbříšku, bolest prsou, omdlévám ale to téké může být způsobeno stresem který teď v práci prožíváma PMS. Ráda bych se uklidnila a vyloučila těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
15.4.21 08:45

Tak když je krev negativní, tak co řešíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
15.4.21 08:49

Nejsi tehotna. Zpozdeni muze mit vic duvodu nez tehotenstvi, treba zrovna i ten stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31219
15.4.21 08:57
@Anonymní píše:
Ráda bych se s vámi podělila věděla váš názor. Již 12 dnů mám zpoždění, měla jsem cca dva týdny zpátky nechráněný pohlavní styk. Udělala jsem si dva testy z moči a oba byli negativní, dne jsem si udělala i test z krve, ten byl také negativní. Můžu si být teda jistá, že nejsem? Nebo je možnost, že se testuji brzo?Stále nemám menstruaci ale mám bolesti v podbříšku, bolest prsou, omdlévám ale to téké může být způsobeno stresem který teď v práci prožíváma PMS. Ráda bych se uklidnila a vyloučila těhotenství.

Ms nemusí zmizet jen v případě těhotneství. Jdi na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
15.4.21 08:59

Těhotná nebudeš, po 2 týdnech by minimálně ten z krve těhotenství ukázal. Zpoždění muze mít milion dalších důvodů, ten stres je dost častá příčina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
15.4.21 09:10

Souhlasím s holkama výše, těhotná určo nejsi, pokud to nepřijde, zajdi na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
15.4.21 09:12
@PETRAKIM píše:
Tak když je krev negativní, tak co řešíte?

Jen jestli to nebyl jen ten super test z krve, co se da delat doma :lol:.. kdyz pise, te ho delala sama :lol:

Zakladatelko, byla jsi na krvi dnes a uz mas vysledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat