Tetanie a léky na epilepsii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fany97
Kecalka 106 příspěvků 04.02.19 12:17
Tetanie a léky na epilepsii

Dobrý den, pan neurolog mi před pár dny diagnostikoval tetanii. Dnes jsem si vyzvedla léky, které jsou ale určeny na epilepsii. Má s tím tady někdo zkušenost? Proč zrovna tyhle léky? Konkrétně Zonisamid Sandoz.

Reakce:
alifie
Extra třída :D 13142 příspěvků 04.02.19 12:37

Proč ti nepředepsal hořčík s vápníkem? :think:
https://www.rehabilitace.info/…iny-a-lecba/

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 04.02.19 12:47

@alifie protože hořčík jsem brala a vůbec nepomáhal a psychické problémy taky nemám. Pro to mi napsal asi tohle. Ale zajímá me proč léky výhradně na epilepsii :think:

alifie
Extra třída :D 13142 příspěvků 04.02.19 13:31
@Fany97 píše:
@alifie protože hořčík jsem brala a vůbec nepomáhal a psychické problémy taky nemám. Pro to mi napsal asi tohle. Ale zajímá me proč léky výhradně na epilepsii :think:

Možná máš nějaké projevy epilepsie (to mohl zjistit, pokud ti dělali EEG, i když viditelné epileptické záchvaty nemáš). :nevim:

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 04.02.19 13:34

@alifie zatím mi dělal klasické vyšetření. Pak mě poslali na ct mozku ale to už mi tyhle léky naordinoval. Tak možné to je ale že mi to neřekl. Akorát mi řekl že si myslí že mám tetanii a ještě mě čekají vyšetření. Zítra tam asi zavolám mám trochu strach to do sebe cpát

alifie
Extra třída :D 13142 příspěvků 04.02.19 13:35

@Pudloslava je neurolog - můžeš se zkusit zeptat jí, pokud se nechceš ptát doktora, který ti je předepsal. :nevim:

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 04.02.19 13:40

@alifie díky moc napíšu :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >