Tetanie a vrácení jejich příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzik94
Stálice 64 příspěvků 05.04.19 10:12
Tetanie a vrácení jejich příznaků

Ahoj. Už je to přibližně 4 roky co mi byla diagnostikovana neurogenni tetanie. Beru hořčík Magnosolv a bylo mi dobře, ani jsem necitila že jí mám. Jenže teď jsem začala mít v práci stresy a já mám takový pocit, že se mi pořádně rozjela tetanie. Hlavně ráno, ale i přes den mi je zle od zaludku, špatně se mi dýchá, motá se mi hlava, celkově cítím úzkost a i se spanim mám problém a to jsem byla vždy velký spač. Nevím, co mám teď dělat protože má doktorka neurolozka skončila a já si zatím nehledala žádnou novou protože mi bylo prostě dobře… Vy, co tím trpíte, nevíte nějaký lék bez předpisu, co by pomohl? 8o je to dost nepříjemné, přemýšlela jsem že zajdu aspoň k praktikovi, ale vím, že by mě poslal na neurologii stejně :?

Reakce:
Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 10:32

Taky mám tetanii, a pokud mi je nejhůře jdu k doktorce obvodní a sestřička mi pichne injekci. Taky nemám problém s tím aby mi napsala magnosolv.. Každopádně, si můžeš koupit silnější magnezium i bez lékařského předpisu. Jenže stresu se nevyhneme nikdy. I když ti minimalizuješ.. Prostě pravidelně užívej tabletky, každý den.

Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 10:36

Navíc tetanie se nikdy nezbavíš, bohužel stres a nervy požírají horčík. Takže tělu chybí a tělo to dává najevo. Mě za měsíc čeká soud. Dostávám takové panické úzkostné stavy, když se dostanu mezi víc lidí. Napřiklad obchod. Každopádně, jsem si koupila neospan. Který je na přírodní bázi je tam horčík a bylinky.

Bebuše
Echt Kelišová 8044 příspěvků 05.04.19 10:46

Vyzkoušet hořčík v lépe vstřebatelné formě. Tím bych asi začala.

Váš příspěvek
Reklama