Tetanie - rady, typy, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denisacka
Nováček 5 příspěvků 25.11.18 09:30
Tetanie - rady, typy, zkušenosti

Zdravím, ráda bych se Vás zeptala na nemoc jménem tetanie. Našli mi ji nedávno a vůbec nevím, jak se s tím mám vypořádat. Není to smrtelná nemoc, ale dokáže prý dost znepřijemnit život a dokonce ho i omezovat. Tak se chci zeptat všech, kteří s touto nemocí žijí, jestli nemají nějaké typy/rady, jak tuto nemoc “uspat”, ať můžu vést kvalitní život.
Další věc z které jsem zmatená je hořčík. Dočetla jsem se, že jsou vysoce vstřebatelné a naopak i malo vstřebatelne, takže poradíte, které přípravky tedy jsou super a které naprd? Zatím beru magne b6 a magnosolv a semtam šumivé tablety horciku.
Jinak mám latentní formu tetanie.
Děkuji moc za rady.

Reakce:
noob66
Nováček 1 příspěvek 1 inzerát 25.11.18 14:54
Muhehehe

Je to opravdu zákeřná nemoc mam ji taky :cert: :cert: :cert: :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >