Tetanovka a volno

s j
23
8.4.21 11:29

Tetanovka a volno

Moc prosím nevíte jestli když mám tetanovku mám nárok na pracovní volno? Já jen že konečně se otevřou okresy a já budu moci vydet moji rodinu. V ten stejný den co mám sjednanou tetanovku mám dopoledne i psychologa, kontrolu srdíčka a možná budu mít i logopedii. Jenže to mám dopoledne a mě začíná pracovni doba až v jednu hodinu do šesti. Jelikoz mám odpracované teprve tři měsíce, z toho měsíc na HPP klasické volno si nemám jak vzít, i když budu robit 12dni v kuse. Poradili by jste? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7877
8.4.21 11:31

Propustku od doktora a nebo si přehodit směnu na jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28063
8.4.21 11:40

Propustka k lekari, co jineho chces poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14746
8.4.21 11:46

Pokud máš všechna vyšetření dopoledne, tak tě žádná propustka k lékaři nezachrání, když máš směnu odpoledne. Při očkování nárok na volno na celý den není. To je pouze při darování krve. Holt si buď přehoď směnu a nebo se s rodinou uvidíš později. Když jste to vydrželi několik týdnů, tak se to těch pár dní už nezblázní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28063
8.4.21 11:50

Aha, ja to blbě pochopila, tak to smula. Ja taky dceru nevidela nekolik tydnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
8.4.21 12:33

@s j no když budeš mít ten den 4 propustky od lékaře, tak to by snad mělo stačit, ne?
mně téměř žádný lékař nepíše čas odchodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10657
8.4.21 12:42

@stinga tak ale zase primárně má zaměstnanec povinnost objednávat se k lékaři mimo svoji pracovní dobu. moje zkušenost je, že ve směnném provozu zaměstnavatel lékaře neproplácí, vyjma akutních nebo fakt výjimečných (třeba odběr na hormonální profil, kdy s datem šíbovat nejde) případů. protože ve směnném provozu má člověk možnost jít k lékaři i v nepracovní době. což, mimochodem, zakladatelka jde a není tedy důvod, proč by pak neměla dorazit do práce. jestli chce celý den volno, ať si prohodí směnu, pokud s tím zaměstnavatel nemá problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
8.4.21 12:46

@sagina no to je fakt, má tam prac. dobu od 13 do 18, tak by další den mohla třeba dělat ranní i odpolední, ale tak zas s tím musí souhlasit ten pracovník z opačné směny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
8.4.21 12:47

@s j a to je reálné, stihnout za dopoledne 4 lékaře a ještě se dostat na 13.00 do práce? to se mi moc nezdá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15104
8.4.21 12:53

@s j to stihneš za dopoledne tolik doktorů 8o
Pokud máš směnný provoz, tak propustky k lékaři jsou většinou k ničemu.
A jak to myslíš s volnem? Přeci nepracuješ sedm dní v týdnu, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
s j
23
8.4.21 13:20

Někdy pracuji i sedum dní v týdnu, právě příští týden mě to čeká od pondělí až do neděle, a další týden od pondělí do pátku. Prohodit směny bohužel nejde a lékaře celkem stíhám mám dva vedle sebe na 8:30 s malou na logopedii do 9:00,10;30 očkování, v 11:00 na srdíčko kontrola v 11:30 hned vedle, no a ve 12:30 k psychologovi do 13:30.Malou bych zavedla domu na otácku a jela bych do práce, tam bych byla tak v 14:30.No mazec ale jde to, jen bych tedy byla ráda ještě s rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15104
8.4.21 17:12

@s j to je blbý. Nic moc práce. A ty nebydlíš s rodinou, že se nevidíte?
Protize při těhle směnách moc času není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
s j
23
8.4.21 17:35

Bohužel není, já bydlím s přítelem a s malou v Havířově a moje rodina je z Ostravy. Mám zdravotní problémy a babička už je taky stará, je to jako moje máma v životě mi hodně pomohla. A mě by to taky pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat