Reklama

Tetovací salon Brno případně Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Qwentin
Hvězda diskuse 36019 příspěvků 19.07.18 13:14
Tetovací salon Brno případně Ostrava

Ahoj :mavam:,můžete prosím poradit dobrý tetovací salon v Brně nebo Ostravě? Kde není dlouhá čekací doba a jsou šikovní? Moc děkuji :) :mavam:.

Reklama

Reakce:

Reaskiller
Kelišová 5303 příspěvků 19.07.18 13:48

@Qwentin Ahojka :) uplne nejvic doporucuji Katerinu Simku :) sidli na Novobranske v Brne a je neskutecne sikovna :) mrkni na FB → Tattoo atelier Katerina Simku - kerka na zebrech - bojovnice s lukem - je moje :) jinak vsude cekacka tak rok nebo 3/4 roku :) u Kati je to tak na tri tydny :) max :)

Qwentin
Hvězda diskuse 36019 příspěvků 19.07.18 14:07

@Reaskiller Moc Ti děkuji,mrknu na to :mavam: .

Reaskiller
Kelišová 5303 příspěvků 19.07.18 14:08

@Qwentin Mrkni, skutecne ji moc doporucuji :) kdyztak Ti poslu co jsem mela jako navrh a jak to vytetovala :)

Qwentin
Hvězda diskuse 36019 příspěvků 19.07.18 14:11

@Reaskiller Prosím Tě,můžeš mi do SZ poslat odkaz, nenaskakuje mi to.Děkuji ;) .

Reaskiller
Kelišová 5303 příspěvků 19.07.18 15:10

@Qwentin Posilaaaam :)

Qwentin
Hvězda diskuse 36019 příspěvků 19.07.18 15:30

@Reaskiller Ještě jednou moc děkuji :) :mavam: :kytka: .

Reaskiller
Kelišová 5303 příspěvků 19.07.18 21:09

@Qwentin Vubec nemas zac :) kdykoliv ;)

Qwentin
Hvězda diskuse 36019 příspěvků 24.08.18 19:33

@Reaskiller Dnes jsem u ní byla, je naprosto super, obrázek svělý, cena skvělá i čekací doba krátká. Doporučuji všem. :palec: :potlesk: :kytka:

Reaskiller
Kelišová 5303 příspěvků 06.09.18 08:52

@Qwentin Tak to jsem moc rada :) ona je proste milacek :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama