Tetovací salon idéálně Ostrava

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 31.07.18 12:32
Tetovací salon idéálně Ostrava

Ahoj holky a kluci. Chtěla bych se zeptat, zda by jste mi doporučili dobrý tetovací salon v Ostravě, Už jsem slyšela, vyhnout se Bosrisovi v Tatoo Stynx, ale váhám mezi několika. Potřebovala bych se vlézt do 2000 a jde mi o něco podobného v obrázcích na předloktí (spíše menší velikosti) a nad ním latinsky Acta non verba. Nejlevněji vychází asi Tatoo Nightmare na stodolní, ale ještě čekám na vyjádření ceny i s tím nápisem. Předem děkuji

Reakce:

Qwentin
Hvězda diskuse 64234 příspěvků 31.07.18 13:01

Já si nechala dělat tetování na Nádražní,ale už je to delší dobu, ani nevím, jak se ten salon jmenuje. Už tehdy mne 6cm tetování stálo skoro 1.700,–, tak nevím, jestli se Ti něco za 2 tisíce podaří sehnat. Z Také jsem zde sháněla doporučení na salon v Ostravě, ale nakonec jsem si zvolila raději Brno.

bublinek
Kelišová 5111 příspěvků 31.07.18 14:13

Byla jsem zde: http://www.fantasmagoriaart.cz/cz/
na předělávce a mnohem větší, takže s cenou neporadím. Oslovit je?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >