Tetovací salon idéálně Ostrava

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 31.07.18 12:32
Tetovací salon idéálně Ostrava

Ahoj holky a kluci. Chtěla bych se zeptat, zda by jste mi doporučili dobrý tetovací salon v Ostravě, Už jsem slyšela, vyhnout se Bosrisovi v Tatoo Stynx, ale váhám mezi několika. Potřebovala bych se vlézt do 2000 a jde mi o něco podobného v obrázcích na předloktí (spíše menší velikosti) a nad ním latinsky Acta non verba. Nejlevněji vychází asi Tatoo Nightmare na stodolní, ale ještě čekám na vyjádření ceny i s tím nápisem. Předem děkuji

Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 31.07.18 13:01

Já si nechala dělat tetování na Nádražní,ale už je to delší dobu, ani nevím, jak se ten salon jmenuje. Už tehdy mne 6cm tetování stálo skoro 1.700,–, tak nevím, jestli se Ti něco za 2 tisíce podaří sehnat. Z Také jsem zde sháněla doporučení na salon v Ostravě, ale nakonec jsem si zvolila raději Brno.

bublinek
Kelišová 5336 příspěvků 31.07.18 14:13

Byla jsem zde: http://www.fantasmagoriaart.cz/cz/
na předělávce a mnohem větší, takže s cenou neporadím. Oslovit je?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >