Reklama

Tetovací salon idéálně Ostrava

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 31.07.18 12:32
Tetovací salon idéálně Ostrava

Ahoj holky a kluci. Chtěla bych se zeptat, zda by jste mi doporučili dobrý tetovací salon v Ostravě, Už jsem slyšela, vyhnout se Bosrisovi v Tatoo Stynx, ale váhám mezi několika. Potřebovala bych se vlézt do 2000 a jde mi o něco podobného v obrázcích na předloktí (spíše menší velikosti) a nad ním latinsky Acta non verba. Nejlevněji vychází asi Tatoo Nightmare na stodolní, ale ještě čekám na vyjádření ceny i s tím nápisem. Předem děkuji

Reklama

Reakce:

Qwentin
Vesmírná mluvilka 30579 příspěvků 1 inzerát 31.07.18 13:01

Já si nechala dělat tetování na Nádražní,ale už je to delší dobu, ani nevím, jak se ten salon jmenuje. Už tehdy mne 6cm tetování stálo skoro 1.700,–, tak nevím, jestli se Ti něco za 2 tisíce podaří sehnat. Z Také jsem zde sháněla doporučení na salon v Ostravě, ale nakonec jsem si zvolila raději Brno.

bublinek
Závislačka 4956 příspěvků 31.07.18 14:13

Byla jsem zde: http://www.fantasmagoriaart.cz/cz/
na předělávce a mnohem větší, takže s cenou neporadím. Oslovit je?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama