Mám jít na tetování, i když jsem možná těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 19:34
Tetování a možné těhotenství

Zdravím dámy. Zajímalo by mě jestli některá z Vás byla na tetování v těhotenství, že jste nevěděly, že jste těhotné, šla jste na tetování a až potom jste to zjistily. Bylo pak vše v pořádku? Jsem objednaná na tetování a je možné, že jsem těhotná, ale ještě je brzo na to abych to věděla. Děkuji za odpovědi a za neurýpané komentáře ;)

Reakce:
Mia25
Kecalka 361 příspěvků 27.11.18 19:38

Já bych do toho nešla, přeci jenom je to zásah do těla, nevíš jakou budeš mít reakci… Co to odložit až budeš vědět jestli jsi nebo nejsi těhotná?:)

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 27.11.18 19:44

Přeobjednala bych se…

iwinek
Kecalka 104 příspěvků 27.11.18 19:44

Taky bych do toho nešla… Rizika tak přece jen nějaká jsou a jak už je psáno nahoře nevíš jaká bude reakce…ale můžeš se poradit přímo s tím kdo tě má tetovat on ti řekne, jestli do toho půjde nebo ne a pak už je to opět na tobě…nebo zkusit posunout termín ať máš jistotu jestli si v tom nebo ne…

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 27.11.18 19:45

Viděla jsem kdysi v TV taterku, nějakou mistryni čehosi, byla celá potetovaná a říkala že teď nepřidává kérky jelikož plánují rodinu :nevim:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 27.11.18 20:25

Budeš zřejmě podepisovat, že nejsi těhotná. Rozhodně bych nešla.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8780 příspěvků 27.11.18 20:30

Když jsem čekala syna tak jsem 14.2 byla na tetování a pak jsem zjistila, že jsem těhotná. Ale už předtím jsem byla na tetování a reakcí jsem neměla žádnou, hojení v pořádku a chodím jen k prověřenému taterovi. Těhotenství proběhlo bez jakýchkoliv problémů, syn je nyní zdravý 2 letý kluk. Jako vyloženě s pozitivním testem nebo tušením bych nešla, my se sice o dítě snažili, ale absolutně jsem nepočítala s tím že to vyšlo :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 20:33

@jenny.fields tetování mám tři a nikdy jsem tedy nepodepisovala, že nejsem těhotná :nevim: jen nějaký informovaný souhlas jaké můžou nastat komplikace apod a že s tím souhlasím ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >