Tetování - jak to chodí ve studiu

2344
16.11.15 21:20

Tetování-jak to chodí ve s

Už dlouho si přeji tetování a teď nevím, jak začít. Vybrala jsem si studio v Praze. Mám představu, co chci vytetovat na nohu. Mám asi deset obrázků různých obrazců (něco na způsob mandal), ale nedaří se mi to nějak spojit v jeden finální návrh. Můžu tedy do toho studia přinést všechno, co jsem nakreslila a oni mi poradí a udělají sami návrh nebo je to trapný jít tam s několika malůvkama? Nebudou na mě koukat divně, že chci tetování a přesně nevím co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
16.11.15 21:24

Klidně bych se šla domluvit, donesla svoje malůvky a dala jim čas na nějaký jejich návrh a počkala si, jestli vymyslí něco, co mě zaujme. Nemusíš se nechat tetovat hned v ten den. A vůbec by mi to nebylo blbé, je to jen na tobě, co si necháš vytetovat, ty s tím pak budeš žít. ;) Někdo jde do tetovacího salonu prostě „jen tak“ a až tam si vybere. Neřeš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
16.11.15 21:26

@lovesmile Jéé, tak děkuju za podporu :hug:. Objednám se a uvidím. Asi tam zažili různé situace, tak moje malůvky přežijou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 21:27

@koala123 vpohode dones všetko. Ja som šla na tetovanie len stým, že chcem býka. A tatér my ho komplet navrhnul, nakreslil a ešte niekoľko krát prekresloval kým som bola spokojná. Návrh tetovania u mňa zabral cca 2 hodiny. Tiež som bola na tetovaní v Praze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
16.11.15 21:27

Určitě vem sebou všechny obrázky. Oni si tam s tím poradí. Já jsem tam šla i jen s tím, že chci počáteční písmeno dceřina jména a její datum narození. Styl písma, velikost jsem vybírala až s taterem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
16.11.15 21:28

@koala123 a kam v Praze ses objednala? Já jsem byla v Hellu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
16.11.15 21:28

Koukni na netu na ty tatéry, většina studií mají bud webovky nebo přímo fb stránky. Jinak ne není to divné. Já sice chodím se svým návrhem, ale jsou i tatéři, kteří mají radši, když příjde s nápadem a oni si to sami podle popisu vytvoří. Takže se vůbec neboj. Pober co máš, v hlavě si to rozmysli a řekni mu to. Bud ti řekne, že ti udělá podle tvých představ(a svých, kteří berou v potaz jestli se to k člověku hodí atd..) a nebo tě pošle za svým kolegou, který to umí líp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
16.11.15 21:29

@PinkGirl666 Tatér si asi ty své návrhy naúčtuje, že? Nebo je to už zahrnuto v ceně tetování? Nechci na tom šetřit, je to na celý život, ale jen mě zajímá, když tam přinesu přesně to, co chci, tak si zaúčtuje jen tetování a když bude dělat návrhy, bude to dražší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
16.11.15 21:30
@koala123 píše:
@lovesmile Jéé, tak děkuju za podporu :hug:. Objednám se a uvidím. Asi tam zažili různé situace, tak moje malůvky přežijou :lol:

V pohodě. Akorát jim při tom objednávání řekni, že ještě nevíš/nemáš přesný motiv, že se chceš poradit. Na tetování fakt není dobré nic uspěchat. Nech si čas a nech ho i jim na případné návrhy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 21:31
@Netopirek píše:

Já som bola tiež v hellu :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
16.11.15 21:33

@koala123 záleží na studiu. V Hellu jsou snad úpravy zdarma. Ale za úplný návrh se snad platí :think: Záleží jak to budou brát. A oni tě na to i upozorní. První schůzka je informační a pak se smlouvá druhý termín kdy se to tetování teprve dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 21:34
@koala123 píše:
@PinkGirl666 Tatér si asi ty své návrhy naúčtuje, že? Nebo je to už zahrnuto v ceně tetování? Nechci na tom šetřit, je to na celý život, ale jen mě zajímá, když tam přinesu přesně to, co chci, tak si zaúčtuje jen tetování a když bude dělat návrhy, bude to dražší?

ja som to mala zdarma. Platila som len tetování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
16.11.15 21:34
@Netopirek píše:

Přemýšlím o Hellu nebo Uzi. Ale asi ten Hell, tím si myslím nic nezkazím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
16.11.15 21:35

@koala123 http://hell.cz/cenik/
takhle to mají v Hellu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
16.11.15 21:37

@koala123 tak tam je to v ceně tetování. Jen kdyby si něco měnila těsně před tetováním tak za to platíš. Je to v tom ceníku. Jinak v Uzi jsem zas byla na piersingu. Oba salony mají pro a proti. U mě zvítězilo, že ho vlastní známí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama