Tetování na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martule Lukáš
Stálice 73 příspěvků 02.06.19 21:15
Tetování na krku

Ahoj holky, chtěla bych si nechat udělat tetování na krk, ze strany, pod ucho. Je to jen malé tetování, pár hvězdiček. Prosím vy co máte zkušenosti, jak hodně to bolí? Zatím žádné tetování nemám, takže nemám žádné qAsrovnání. Nejsem z cukru, ale přece jen mi to přijde jako takové choulostivé místo s jemnou kůži, tak proto se ptám. Díky za reakce! :mavam:

Reakce:
Prigionia
Kecalka 271 příspěvků 4 inzeráty 02.06.19 21:19

To zvládneš ;) mě osobně víc bolela oblast lopatky než krk

PetuleS1
Stálice 95 příspěvků 02.06.19 21:33

Já mám za uchem a na krku a musím říct že to bylo nejméně bolestivé ze všech ostatních co mám :palec:

terien
Extra třída :D 11782 příspěvků 02.06.19 21:39

Zřejmě to přežiješ, ale bude to pěkně hnusný. Tetování na krku je snad to nejodpornější, co můžeš svému tělu udělat.

Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 02.06.19 21:46
@Martule Lukáš píše:
Ahoj holky, chtěla bych si nechat udělat tetování na krk, ze strany, pod ucho. Je to jen malé tetování, pár hvězdiček. Prosím vy co máte zkušenosti, jak hodně to bolí? Zatím žádné tetování nemám, takže nemám žádné qAsrovnání. Nejsem z cukru, ale přece jen mi to přijde jako takové choulostivé místo s jemnou kůži, tak proto se ptám. Díky za reakce! :mavam:

Známá to má až na ucho a prý to bolelo. Osobně bych do toho nešla - ne kvůli bolesti, ale že je to vidět. Nikdy nevíš, jestli v budoucnu nebude to tvoje tetování problém :nevim: Ale mně se kérky nelíbí, takže jsem docela zaujatá :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 22:02
@Russet píše:
Známá to má až na ucho a prý to bolelo. Osobně bych do toho nešla - ne kvůli bolesti, ale že je to vidět. Nikdy nevíš, jestli v budoucnu nebude to tvoje tetování problém :nevim: Ale mně se kérky nelíbí, takže jsem docela zaujatá :P

Souhlasim, ja mam na rameni, nijak extra mi nevadi, mam ho uz cca 12let, ale dneska uz bych se tetovat nedala a jsem rada, ze kdyz nechci, tak proste není videt.
U me rozhodně neplati to jak se rika, ze jak se nechas jednou tetovat, tak nikdy nezustane u jednoho.. Bolesti se nebojím, nebolelo to, ale absolutně nemam potřebu nechat si dalsi

Martule Lukáš
Stálice 73 příspěvků 02.06.19 22:19

Děkuji za příspěvky a podporu @Prigionia @PetuleS1. Už jsem se rozhodla že to fakt podstoupím, navíc jsem si ten motiv vyzkoušela „nanečisto“, nechala jsem si to jen namalovat na motorkářském srazu a sklízela jsem jen pochvalu. Je to opravdu jen pár hvězdiček, přijde mi to takové decentní. V zaměstnání problém nebude, tam se tohle neřeší. Tak teď jen vybrat studio. Jsem z východních Čech, nemá někdo zkušenost třeba z Hradce Králové? Díky!

Martina84
Ukecaná baba ;) 2239 příspěvků 02.06.19 22:28

Já mám kerku od Sudera na naměstí, resp. od jeho ženy, ta dělá tyhle drobný věci.

lachtanice86
Echt Kelišová 8353 příspěvků 03.06.19 10:23

Mám tetování na krku i za uchem, když nechci aby bylo vidět, stačí rozpustit vlasy. A nebolelo to vůbec.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 03.06.19 13:37

Každý je na tu bolest při tetování jinak citlivý. Dokud si to nevyzkoušíš, nevíš, jaký případ budeš. Já mám tetování dost a z osobní zkušenosti (a i dle slov několika tatérů) je nejbolestivější oblast na žebrech z boku. A pod to se klidně podepíšu, protože posledních 10 minut jsem po těch nekonečných 2 hodinách už probrečela. A to mě žádné z předchozích tetování nebolelo. jen pálilo… Pokud tam ty hvězdičky chcete, tak si je tam nechte udělat. Hlavně se vykašlete na takové to: „A co až ti v sedmdesáti bude viset kůže?“ No nevím jak ostatní, ale já se v sedmdesáti budu starat asi o jiné věci než o svůj vzhled a vystavovat se taky nikde nebudu. A přece si kvůli něčemu, co bude až za 40 let neodepřu něco, co chci, ne? :lol:

Martule Lukáš
Stálice 73 příspěvků 03.06.19 13:49
@DeeDee.518 píše:
Každý je na tu bolest při tetování jinak citlivý. Dokud si to nevyzkoušíš, nevíš, jaký případ budeš. Já mám tetování dost a z osobní zkušenosti (a i dle slov několika tatérů) je nejbolestivější oblast na žebrech z boku. A pod to se klidně podepíšu, protože posledních 10 minut jsem po těch nekonečných 2 hodinách už probrečela. A to mě žádné z předchozích tetování nebolelo. jen pálilo… Pokud tam ty hvězdičky chcete, tak si je tam nechte udělat. Hlavně se vykašlete na takové to: „A co až ti v sedmdesáti bude viset kůže?“ No nevím jak ostatní, ale já se v sedmdesáti budu starat asi o jiné věci než o svůj vzhled a vystavovat se taky nikde nebudu. A přece si kvůli něčemu, co bude až za 40 let neodepřu něco, co chci, ne? :lol:

Díky moc! Jsem ráda za podporu, přece jen jsem trochu nervózní. :oops: Neřeším co bude v 70 letech, prostě jsem se rozhodla a hotovo. Jdu už zítra ve 12h, je to fičák a měli zrovna volno. :lol: Díky za všechna infa, pomohlo mi to. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama