Tetování na předloktí, zápěstí a prsty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jiju123
Nováček 7 příspěvků 26.02.19 19:41
Tetování na předloktí, zápěstí a prsty

Ahoj všem příznivcům tetování. Chtěla bych od Vás poradit, nejlépe i foto Vašeho tetování na předloktí, zápěstí anebo i na prstech. Mám tedy už tetování na zádech, i na rameni, vím, co to obnáší. Chtěla bych něco jemného, nic agresivního. Za Vaše fotky budu moc ráda. :srdce:

Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 19:47

Uprimne,mam jich vsude dost,i na predlokti a prstech leve ruky ale nevim k cemu ti budou fotky?? Ze bys to obslehla?? To se mi nechce. Je to kerka s vyznamem specialne pro me,asi nemam pptrebu aby si to kdokoliv okopiroval bez sveho napadu. Prece kdyz vim proc a kam ji chci tak tusim jak bude zhruba vypadat. Jestli vnimas ze na prsty bude ok tak budes mit i svoji ideu jaka ta kerka bude. Aby byla pro tebe!

Jiju123
Nováček 7 příspěvků 26.02.19 20:55
@Khalesi
@Khalesi píše:
Uprimne,mam jich vsude dost,i na predlokti a prstech leve ruky ale nevim k cemu ti budou fotky?? Ze bys to obslehla?? To se mi nechce. Je to kerka s vyznamem specialne pro me,asi nemam pptrebu aby si to kdokoliv okopiroval bez sveho napadu. Prece kdyz vim proc a kam ji chci tak tusim jak bude zhruba vypadat. Jestli vnimas ze na prsty bude ok tak budes mit i svoji ideu jaka ta kerka bude. Aby byla pro tebe!

Omlouvám se, jestli jsem Vás nějak urazila. Určitě nechci nic obšlehnout jak píšete, mám svoje tři symboly, které bych chtěla zvěčnit, jen nemám dost fantazie, abych je spojila k sobě od ramene dolů. Tak se omlouvam, příspěvek smažu.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 21:54

To nemaz,bude vic jinych nazoru,od toho je to diskuze. Me proste prijde ze koukat na kerky nekoho jineho a v tom najit jak to budu mit ja je blbost. To radeji vezmi ty svoje motivy a prober to s taterem. Pokud sama nemas jistotu. On spis uvidi to spojeni a vzhledem ke svym zkusenostem ti da radu jak na to. A de facto je to nezaujata osoba tedy zadna “obslehavacka” jak jsem rekla ja.

Váš příspěvek
Reklama