Tetování - nakreslí někdo návrh?

143
1.8.13 17:13

Tetování - nakreslí někdo návrh?

Chtěla jsem se zeptat - nemáte některá koníčka v kreslení návrhů tetování?? Chtěla bych si nechat na nárt (vnější polovina) vytetovat anděla, v jehož pláštit by bylo datum narození mého syna a aby tam zůstal prostor pro dotetování data narození druhého dítka, které snad jednou bude. Hledala jsem všude možně po internetu, ale nenašla jsem nic, co by se byť jen přiblížilo mé představě. Udělala jsem hodně hrubý náčrt na kousek papíru, ale nejsem vůbec kreslíř, je to fakt jen „skica“ - neuměl byste někdo toto překreslit tak, aby se to dalo považovat za motiv pro tetování? Může to být různě vystínované - ale stačí mi jednoduchost, nechci žádné „kudrlinky“. Moc děkuji za jakýkoliv vzor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ikyki
1.8.13 17:19

Nejlepší je zajít do tattoo studia a od tatéra si nechat představu nakreslit, je to jejich práce a baví je to, nudí je když tam někdo přijde s obrázkem a on ho musí akorát obtáhnout a stejně to nikdo nenakreslí líp než profík z oboru

• Nahlásit
  • Citovat
6955
1.8.13 17:20

Co neco takoveho? Urcite to jde i na nart a jmena muzou byt napsana podel kridel. To co mas jako nacrtek by vypadalo spise jako andelicek pod betlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
1.8.13 17:22

@Janichka to první je skvostný :potlesk: :potlesk:…mám v kérkách ráda originalitu

• Nahlásit
  • Citovat
6955
1.8.13 17:30

@ikyki ja mam uplne jiny styl ale kdyz uz tak hledam :) zakladatelka si to muze nechat pozmenit, at to nema stejne, ale je to z cizich stranek takze v pohode :)

Kdybych si mela nechat natetovat andela, tak jdu do neceho takoveho :) ale to jen za me :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2244
1.8.13 17:34

Zašla bych do studia s tím návrhem co máš a šikovnej tatér překreslí podle tvého přání :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
1.8.13 17:37

@Janichka no to zase není můj šálek kávy :mrgreen: ale tetování má mít význam pro tebe ne pro lidi okolo

• Nahlásit
  • Citovat
Ve-ru
1.8.13 17:48

@zvidava Tatéři sii dělají návrhy sami. Objednej se na konzultaci a tam se domluv. Üdělá ti návrh a pak doladíte detaily ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama